DataLife Engine > Україна > На Харківщині запрацював потяг-кухня з гарячою їжею для підтримки постраждалого населення регіону

На Харківщині запрацював потяг-кухня з гарячою їжею для підтримки постраждалого населення регіону


24.03. Разместил: yuriy
Після вчорашньої ворожої атаки Харківська область була частково знеструмлена. Тому на засіданні Координаційного штабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану під головуванням Віце-прем'єр-міністра - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук було вирішено направити до цього регіону унікальний потяг Food Train.

Уже сьогодні команда потяга-кухні розпочала роботу і приготувала майже 6000 порцій їжі для мешканців Харківщини. Вони були доставлені за координації Харківської ОВА в лікарні, МТП для внутрішньо переміщених осіб та до тих, хто постраждав після вчорашніх ворожих обстрілів.

«Завдяки співпраці з нашими партнерами ми маємо змогу швидко допомагати людям, які цього потребують. Оперативне кризове реагування та направлення потяга-кухні Укрзалізниці, який функціонує за підтримки Фонду Говарда Баффета, є черговим прикладом такої злагодженої роботи», — зазначила Віце-прем’єр-міністр.

Вернуться назад