DataLife Engine > Україна > На Львівщині судитимуть зловмисників, які незаконно переправили за кордон 12 «ухилянтів»

На Львівщині судитимуть зловмисників, які незаконно переправили за кордон 12 «ухилянтів»


03.04. Разместил: yuriy
Трьох мешканців Львівщини викрили слідчі Львівського районного управління поліції №2 спільно з оперативниками Управління Служби безпеки України у Львівській області, за процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури.

Встановлено, що зловмисники організовували для військовозобов’язаних чоловіків схему перетину державного кордону України у воєнний час та забезпечували їх переправлення через кордон. Для цього «клієнтів» працевлаштовували на посади, які передбачали право виїжджати за кордон, реєстрували у відповідних базах, консультували та забезпечували транспортом.

Правоохоронці задокументували 12 фактів організації обвинуваченими незаконного переправлення за кордон військовозобов’язаних громадян, після якого ті не повернулись в Україну.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч.2 ст.332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України та ч.1, ч.3 ст.358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України, завершене. Обвинувальний акт скерований на розгляд суду.

Максимальне покарання, що загрожує обвинуваченим – позбавлення волі на строк до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Вернуться назад