DataLife Engine > Україна > Шмигаль та Президент Естонії обговорили євроінтеграцію та створення спільних оборонних виробництв

Шмигаль та Президент Естонії обговорили євроінтеграцію та створення спільних оборонних виробництв


03.04. Разместил: yuriy
Під час робочого візиту в Естонію Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із Президентом Естонії Аларом Карісом.

Читайте по темі: Сонцезахисні окуляри: Від популярності – до ефективного захисту - https://ruporzt.com.ua/interestingness/201657-solncezaschitnye-ochki-ot-populyarnosti-do-effektivnoy-zaschity.html.

Очільник українського Уряду подякував Алару Карісу за його знаковий візит в Україну одразу після звільнення Київщини від російських окупантів два роки тому.

«Україна потребує більше зброї, аби вигнати росію з усіх наших земель. Цінуємо долучення Естонії до ініціатив з військової підтримки. Ми нарощуємо власне виробництво зброї й зацікавлені у створенні спільних оборонних підприємств», — зазначив Денис Шмигаль.

Сторони обговорили також євроінтеграційні та євроатлантичні прагнення нашої держави. Прем’єр-міністр наголосив, що Україна має бути членом ЄС і НАТО, і ми покладаємося на підтримку Естонії.

Денис Шмигаль передав Алару Карісу найщиріші побажання від Президента України Володимира Зеленського й подякував за послідовну допомогу Естонії.

Вернуться назад