DataLife Engine > Україна > ДБР сприяє поверненню бійців на позиції, а не покращує статистику кримінальних справ, – Олексій Сухачов

ДБР сприяє поверненню бійців на позиції, а не покращує статистику кримінальних справ, – Олексій Сухачов


30.05. Разместил: yuriy
Робота Державного бюро розслідувань орієнтована на повернення на позиції бійців, які залишили місце служби, а не на збільшення кількості кримінальних справ щодо них, сказав директор ДБР Олексій Сухачов.

«Наше завдання – сприяти поверненню бійців на бойові позиції, а не покращувати статистику відкритих кримінальних проваджень щодо ухилення від несення служби», – сказав Олексій Сухачов в коментарі агентству «Інтерфакс-Україна».

Директор ДБР звернув увагу на те, що профілактичні заходи та роз'яснювальна робота є пріоритетними у цьому питанні.

Олексій Сухачов не став уточнювати кількість кримінальних проваджень, відкритих у зв'язку із самовільним залишенням місця служби, проте зазначив, що ця цифра не впливає на обороноздатність країни.

«Відпрацьовано комплекс заходів із Генштабом ЗСУ, Військовою службою правопорядку, СБУ та Нацполіцією, що дозволяє оперативно встановити місцеперебування кожного військовослужбовця, який самовільно залишив частину, і повернути його на місце несення служби. Ми робимо все, що в наших силах, щоб довести цей механізм до автоматизму», – наголосив Олексій Сухачов.

Вернуться назад