Про стан виконання Меморандуму звітували сьогодні у міській раді

10.10 12:15    
Сьогодні, 10 жовтня, в Житомирській міській раді відбулася прес-конференція щодо виконання Меморандуму про взаємодію та співробітництво між Житомирською міською радою та громадськими організаціями учасників АТО і ветеранів афганської війни.

Нагадаємо, 4 липня 2017 року під час 23-ї сесії Житомирської міської ради депутати прийняли рішення укласти Меморандум про взаємодію та співробітництво між Житомирською міською радою та відокремленим підрозділом громадської організації «Обласна спілка учасників та ветеранів АТО «Схід» в м. Житомирі та Житомирському районі, громадською організацією «Житомирська обласна спілка учасників та ветеранів АТО», громадською організацією «Житомирська обласна спілка правоохоронців учасників АТО «Порядок», громадською організацією «Бойове братство Житомирщини», громадською організацією «Бойове братерство ветеранів АТО», громадською організацією «Кіборги Полісся», громадською організацією «Соціально-правової допомоги «Правозахист», громадською організацією «Житомирська міська спілка ветеранів афганської війни» та громадським формуванням з охорони громадського порядку та/або державного кордону «Аскер».

Меморандум (п. 2.4) передбачає щоквартальні збори уповноважених осіб Підписантів щодо виконання сторонами положень Меморандуму.
Про стан виконання Меморандуму звітували сьогодні у міській раді

10 жовтня під час прес-конференції її учасники розповіли про стан виконання Меморандуму за звітний період. У прес-конференції взяли участь: Юрій Панасюк, голова Житомирської міської спілки ветеранів афганської війни; Віталій Сахацький, голова Житомирської обласної спілки учасників та ветеранів АТО; Руслан Синявський, голова Обласної спілки учасників та ветеранів АТО «СХІД» в м. Житомирі та Житомирському район; Володимир Ткач, голова громадської організації «Союз воїнів добра»; Ольга Юрченко, директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Вікторія Краснопір, директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради.

Юрій Панасюк, голова Житомирської міської спілки ветеранів афганської війни, зокрема, зазначив, що вже сьогодні Меморандум від 4 липня 2017 року можна вважати не програмою намірів, а документом, спрямованим на реалізацію конкретних дій щодо соціального захисту, вирішення проблемних питань медичного, транспортного забезпечення не лише ветеранів афганської війни, учасників АТО, а фактично всіх категорій учасників бойових дій.

«Щовівторка міський голова Сергій Сухомлин зустрічається з представниками громадських організацій, які підписали Меморандум, для вирішення питань, пов’язаних із його виконанням. Ще жодного вівторка не було, щоб Сергій Іванович нам відмовив. Представники громадських організацій, які підписали Меморандум, представляють інтереси учасників бойових дій у складі відповідних робочих груп, комісій тощо. До складу виконавчого комітету ввійшов Владислав Воробйов, голова правління громадської організації «Соціально-правової допомоги «Правозахист». Радником міського голови з питань соціального захисту учасників бойових дій призначено Дмитра Бондаря, голову громадської організації «Кіборги Полісся». Як голова Житомирської міської спілки ветеранів афганської війни я, Юрій Панасюк, вхожу до складу комісії з розподілу житла. Чимало зроблено також у вирішенні проблемних питань щодо медичного забезпечення учасників бойових дій», - повідомив Юрій Панасюк.

Під час прес-конференції її учасники наголошували, що учасники бойових дій потребують сьогодні особливої уваги. Складними залишаються питання щодо надання психологічної допомоги, вирішення юридичних та соціально-побутових, земельних та житлових питань.

Ольга Юрченко, директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, зокрема, зазначила:

«Є питання глобальні, стратегічні, матеріальні, але є питання щоденні, які не менш важливі для родин учасників АТО. Це й міжособистісні стосунки у сім’ї, посттравматичний синдром після війни, медично-психологічна реабілітація учасників АТО. Станом на 1 жовтня 2017 року на обліку спеціалізованого формування «Центр соціальної допомоги учасникам АТО та їх сім’ям» перебуває 2426 учасників АТО, серед них - 114 інвалідів війни. У 1806 родинах учасників АТО виховується 2187 дітей. У Житомирі на сьогодні проживає 49 сімей загиблих учасників АТО. Учасникам АТО, їх родинам, родинам загиблих потрібна щоденна увага та підтримка. Ми дуже вдячні за допомогу учасникам АТО, серед яких є ті, що мали важкі поранення, які разом із працівниками Центру підтримують родини учасників АТО, надають їм дуже важливу психологічну допомогу. Ця робота не дуже помітна для широкого загалу, але дуже потрібна».

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:17
20 листопада: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виї ...
Вчора 18:55
Серед деревного вугілля нарахували більше 62 тисяч пачо ...
Вчора 18:36
Минулої доби прикордонники затримали двох іноземців, як ...
Вчора 16:54
Контррозвідка CБУ блокувала механізм незаконної легаліз ...
Вчора 16:30
СБУ затримала інтернет-провокатора, який, за завданням ...
Вчора 23:26
Українським фермерам дадуть дешеві кредити на купівлю з ...
Вчора 23:21
Обігрівачі приміщень та комбіновані обігрівачі стануть ...
Вчора 23:17
«Ні» платному друку оголошень про захист дисертацій та ...
Вчора 23:13
Заява про призупинення виплат лікарняних та у зв'язку ...
Вчора 23:09
Олексій Гончарук: Уряд передав на приватизацію рекордну ...
Вчора 13:00
У Житомирі - акції протесту через будівництво АЗС
19 листопада 11:36
Житомирянка «прооперувала» сина за 40 тисяч гривень!
18 листопада 11:57
Поліцейські встановили молодиків, причетних до підпалу ...
18 листопада 11:37
У Житомирі прямо на вулиці побили і обікрали киянина
15 листопада 18:39
Викрито незаконну діяльність підприємств щодо ухилення ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення