Проблеми пробації обговорили у прокуратурі області

25.05 16:49    
У прокуратурі Житомирської області відбувся навчально-практичний семінар на тему «Актуальні питання нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру», організований галузевим відділом прокуратури області.
У роботі семінару взяли участь керівники місцевих прокуратур, їх заступники та прокурори місцевих прокуратур, відповідальні за діяльність на вказаному напрямі, а також представники органів пробації області.
Проблеми пробації обговорили у прокуратурі області

Відкриваючи навчальний семінар, начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури області Сергій Костюк зауважив, що проведення такого заходу є важливим, оскільки зміни у чинному законодавстві вимагають не лише чітких знань новел, а й компетентне застосування їх у практичній діяльності прокурорів.

У своєму виступі керівник структурного підрозділу прокуратури області акцентував увагу саме на головних завданнях та проблемних питаннях здійснення прокурорського нагляду за додержанням законів при виконанні кримінальних покарань та інших заходів примусового характеру.

Сергій Костюк наголосив: «Реформування правоохоронної системи держави у цілому та органів прокуратури зокрема вимагає від нас постійного удосконалення методів здійснення наглядової діяльності з метою забезпечення належного стану законності у нашому регіоні, неухильного дотримання конституційних прав в'язнів».
Перед учасниками семінару також виступив начальник філії державної установи «Центр пробації» в Житомирській області Анатолій Бобриньов, який зупинився на практичних аспектах виконання територіальними підрозділами пробації області вимог Закону України «Про пробацію» в умовах реформування.

Прокурори галузевого відділу прокуратури області Сергій Філь, Андрій Мартинюк та Вадим Фещенко у своїх виступах акцентували увагу присутніх на наявні недоліки на різних об’єктах нагляду області та окреслили шляхи посилення прокурорського нагляду на цьому напрямку діяльності.

В обговоренні проблемних питань у сфері пробації також свої міркування висловила заступник Житомирського міського відділу пробації Світлана Мудрієвська.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:32
Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі п ...
Вчора 18:12
Прикордонники затримали чоловіка, який розгулював вулиц ...
Вчора 17:53
Біля кордону з Польщею затримали автомобіль з іранцями
Вчора 17:37
Наркоділок, який продавав амфетамін військовослужбовцям ...
Вчора 17:32
У порту Чорноморська затримали іноземця, який два роки ...
Сьогодні 00:14
Прем’єр-міністр та Посол Великої Британії обговорили ро ...
Сьогодні 00:11
Ольга Стефанішина: Рада асоціацій Україна-ЄС відбудетьс ...
Сьогодні 00:08
Держава надасть підтримку людям та бізнесу у разі посил ...
Сьогодні 00:05
Парламент ухвалив закон, який забезпечить вирішення про ...
Сьогодні 00:02
Прем’єр-міністр представив у Верховній Раді ініціативи ...
Вчора 14:27
У Житомирі молодик незаконно надав послуги із перепрогр ...
03 грудня 15:19
На Житомирщині СБУ блокувала діяльність міжрегіональног ...
03 грудня 15:01
До 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуд ...
03 грудня 11:55
За матеріалами СБУ засуджено двох чоловіків, які готува ...
02 грудня 18:31
У Житомирі бухгалтер комунальної установи заволодів бюд ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення