З робочим візитом Житомирщину відвідав Роман Криган

З робочим візитом Житомирщину відвідав Роман Криган

15.03 09:00    
14 березня, заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Роман Криган з робочим візитом відвідав Житомирщину.

Він ознайомився з процесом надання послуг клієнтам у Житомирському міському центрі зайнятості та побував на будівництві нового приміщення.

Під час бесіди з директором обласного центру зайнятості Ігорем Іщенком, його заступником Галиною Корінною та фахівцями Роман Криган цікавився результатами працевлаштування населення, особливостями надання послуг учасникам бойових дій, впровадженням в роботу інституту кар’єрних радників, новаціями, що застосовуються в роботі.

Фахівців області, які співпрацюють з роботодавцями, заступник Голови Державної служби зайнятості націлив на більш тісну комунікацію з ними для наповнення бази вакансій та збільшення числа працевлаштованих громадян.

«В умовах динамічних змін на ринку праці державна служба зайнятості постійно вдосконалює форми своєї роботи, аби залишатись ефективним помічником для своїх клієнтів. Те, що з кожним роком у служби збільшується кількість партнерів-роботодавців та чисельність людей, які знайшли роботу з її допомогою, свідчить про зростання довіри та правильний вектор розвитку служби» - зазначив Р.Криган.

Оглянувши нове приміщення центру зайнятості, яке у червні має бути введене в експлуатацію, Р.Криган висловив задоволення темпами проведення робіт. У будинку праці передбачені просторі зали для проведення інформаційно-роз’яснювальних та профорієнтаційних заходів, роботи консалтингового центру, клубу роботодавців та ін. Директор ПП «Елітбуд-1» Денис Болейко запевнив присутніх, що завершення всіх необхідних робіт відбудеться у передбачені строки. «Ступінь готовності будівництва на сьогодні – близько 95%, підведені всі комунікації, в стадії завершення внутрішні роботи, розпочинається благоустрій прилеглої території» – поінформував підрядник.

До відома, діючий центр зайнятості у Житомирі розташований на перших трьох поверхах 14-поверхового житлового будинку з вбудовано-прибудованим приміщенням. У ньому - вузькі переходи, низькі стелі, відсутня вентиляційна система, не витримують навантаження застарілі електричні мережі, відсутня можливість забезпечення безбар’єрного доступу людей з інвалідністю, і взагалі воно непридатне для обслуговування великої кількості відвідувачів – кількасот за день.

З липня 2019 року житомирських пошукачів роботи обслуговуватимуть у новому приміщенні центру зайнятості за адресою: м.Житомир, площа Польова, 6а.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:38
23 березня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзд ...
Сьогодні 17:32
Правоохоронці Об’єднаних сил завадили незаконному перем ...
Сьогодні 16:09
Тернопольская область: привычка курить в постели - едва ...
Сьогодні 11:17
Одесские спасатели ликвидировали пожар в одноэтажном зд ...
Сьогодні 11:16
Полтавская область: во время тушения пожара пожарные сп ...
Вчора 19:15
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вы ...
Вчора 11:34
Харківські аудитори з початку 2019 року відшкодували вт ...
Вчора 11:29
Ліквідовано канал контрабанди в Україну психотропних за ...
Вчора 11:23
Ігор Жданов: Водно-спортивний комплекс у Коломиї буде в ...
Вчора 11:17
Профільний комітет ВРУ визнав задовільною роботу Мінмол ...
Сьогодні 12:10
У Житомирі прямо в лікарні пограбували медичних працівн ...
21 березня 08:44
Житомирянка постачала цукерки з амфетаміном в СІЗО Іван ...
20 березня 09:57
У Житомирі затримали чоловіка, засудженого за спричинен ...
20 березня 08:44
На Київщині поліцейський застосував табельну зброю, щоб ...
13 березня 17:13
У Житомирі затримано чоловіка, який у залі суду погрожу ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення