Молодіжне житлове кредитування - вклад в майбутнє Європейської України

19.04 21:11    
18 квітня у Верховній Раді України відбулись Комітетські слухання щодо питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму на тему: «Молодіжне житлове кредитування - вклад в майбутнє Європейської України». У слуханнях взяв участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.
Молодіжне житлове кредитування - вклад в майбутнє Європейської України

Сергій Крамаренко зазначив, що в цей складний для нашої країни час, коли саме молодь є локомотивом розбудови Європейської України, створення державою умов для отримання житла молодими громадянами України є найбільш перспективним інвестуванням в майбутнє України. «На сьогоднішній день для переважної більшості української молоді головною проблемою є відсутність реальних можливостей отримати власне житло. Це призводить до невпевненості у власному майбутньому, пошуку кращого життя за межами нашої країни і, як наслідок, погіршення демографічної ситуації в державі», - у виступі наголосив перший заступник.

Як результат, учасники Комітетських слухань з метою сприяння розвитку молодіжного житлового будівництва, розв’язання житлових проблем молоді нашої країни, поліпшення демографічної ситуації та активізації будівельного ринку рекомендували:

Верховній Раді України:

- при внесенні змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» передбачити видатки на бюджетну програму КПКВК 2751390 «Надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкція) та придбання житла» обсягом 1 590 548,8 тис. грн.

Кабінету Міністрів України:

- внести на розгляд Верховної Ради України проекти Законів про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо сприяння забезпеченню молоді житлом, якими передбачити:

запровадження субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення молоді житлом та її розподілу пропорційно коштам, виділених з місцевих бюджетів на місцеві програми забезпечення молоді житлом;

надання молодим спеціалістам, які працюють в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, правоохоронних органах, державних та комунальних закладах, підприємствах, установах, пільгових кредитів з частковим погашенням кредиту за рахунок коштів державного чи місцевих бюджетів при відпрацюванні на своєму робочому місці визначеного законом терміну;

до 1 січня 2020 року розробити та затвердити Державну програму забезпечення молоді житлом на 2021-2030 роки;

доручити Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України надати пропозиції щодо удосконалення механізму надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла.

доручити Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України забезпечити ведення обліку молодих громадян, що потребують поліпшення житлових умов;

передбачити видатки на бюджетну програму «Надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла» при підготовці та розгляді Бюджетної декларації та формуванні проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» обсягом 1 105 350,1 тис. грн.
Молодіжне житлове кредитування - вклад в майбутнє Європейської України

Місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування в установленому порядку в межах своїх повноважень:

- проаналізувати результати реалізації місцевих програм забезпечення молоді житлом, у разі відсутності, розробити та затвердити нові програми забезпечення молоді житлом;

- забезпечити фінансування місцевих програм із забезпечення молоді житлом в межах коштів, передбачених Державною програмою забезпечення молоді житлом на 2013-2020 роки.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:37
Росіянка везла додому приціл до снайперської гвинтівки
Вчора 18:17
На Луганщині прикордонник, повертаючись додому, затрима ...
Вчора 17:51
На кордоні з Польщею затримали запаковане цигарками авт ...
Вчора 15:10
Київськими митниками у громадянки Казахстану вилучено в ...
Вчора 14:56
Сумская область: за минувшие сутки спасатели дважды ока ...
Вчора 14:52
Оперуповноважений ДФС підозрюється у систематичних щомі ...
Вчора 14:49
Мінекономіки реалізує проекти із розвитку сталих закупі ...
Вчора 14:46
Харьковская область: спасатели ликвидировали пожар в дв ...
Вчора 14:43
Міністр КМУ Олег Немчінов відкрив засідання міжвідомчої ...
Вчора 14:40
Прем’єр-міністр: Найближчим часом очікуємо підписання М ...
Вчора 20:57
На Житомирщині в. о. начальника відділу Держекоінспекці ...
Вчора 16:21
У Житомирі на проспекті Незалежності водій намагався пі ...
24 січня 23:56
Житомирян попереджають про шахраїв, які діють під вигля ...
23 січня 14:43
Моторошні подробиці трагедії на Житомирщині: Вбив жінку ...
23 січня 12:10
У Житомирі поліцейські зупинили тентовану вантажівку з ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення