Школа місцевого самоврядування – це нові можливості для розвитку та самореалізації

05.12 11:40    
Школа місцевого самоврядування – це нові можливості для розвитку та самореалізації

У цьому переконані слухачі 50-ої сесії Школи місцевого самоврядування, які сьогодні, 4 грудня, у сесійній залі міської ради отримали сертифікати про навчання за житомирською освітньою молодіжною муніципальною програмою «Школа місцевого самоврядування».

Цього року випускниками Школи місцевого самоврядування стали 130 студентів вищих навчальних закладів Житомира та спеціалісти головного управління статистики в Житомирській області.

Вітаючи учасників 50-ї сесії Школи місцевого самоврядування із успішним завершенням навчання, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ольга Пашко побажала молодим людям не зупинятися на досягнутому, використовувати набуті знання та досвід у подальшій реалізації своїх планів, розвивати лідерські та управлінські якості, успішно впроваджувати отримані навички під час створення власних проєктів задля житомирської громади.

Ольга Пашко вручила Подяки міського голови Сергія Сухомлина усім, хто долучився до організації та проведення 50-ї сесії Школи місцевого самоврядування - представникам департаментів, управлінь та відділів міської ради, установ та організацій, вищих навчальних закладів, інститутів громадянського суспільства, волонтерам.

Заступник міського голови Марія Місюрова розповіла, що 50-та сесія Школи місцевого самоврядування проходила дуже цікаво та активно. Протягом навчання слухачі не лише ознайомилися із основними напрямками роботи виконавчих органів Житомирської міської ради, але й дізналися про виклики та перспективи реформи місцевого самоврядування, особливості проєктного менеджменту в громадському секторі.

«Приємно відзначити, що Житомирська освітня молодіжна муніципальна програм «Школа місцевого самоврядування» вже багато років залишається популярною серед нашої молоді. Думаю, що секрет її успіху, насамперед, у тому, що у нас чудова молодь, яка прагне до розвитку, бачить свою країну щасливою та успішною», - вважає Ірина Ковальчук.

Довідково: Урочисте відкриття 50-ої сесії Муніципальної освітньої програми для молоді «Школи місцевого самоврядування» відбулося 15 жовтня. Програма «Школа місцевого самоврядування» діє у Житомирі з 2001 року. Метою програми «Школи місцевого самоврядування» є залучення молоді до процесу прийняття рішень на місцевому рівні. Діяльність школи спрямована на підвищення рівня активності молоді у громадському житті міста, формуванні дієвої молодіжної політики та надання можливості талановитій молоді реалізувати себе, у тому числі і у ролі спеціаліста виконавчих органів.

Програма Школи - це цикл теоретичних та практичних занять для молодих людей з елементами інформативного обсягу, необхідного для подальшого формування своєї кар’єри в усіх сферах суспільного життя.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:50
Важлива інформація стосовно правил, що діють у період к ...
Сьогодні 11:10
Полиция расследует обстоятельства аварии, в которой тра ...
Сьогодні 10:40
СБУ разоблачила представителя Министерства по делам вет ...
Сьогодні 09:55
Киевская область: спасатели потушили 10 хозяйственных з ...
Сьогодні 09:54
За прошедшие сутки спасатели Донетчины 26 раз привлекал ...
Вчора 19:53
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вт ...
02 серпня 11:54
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфе ...
02 серпня 11:35
Аксессуары и детали к велосипеду: От ремонта во время п ...
31 липня 17:46
Металлопластиковые окна: От современного алюминиевого п ...
29 липня 21:24
Детская одежда: От цены и ассортимента – до высокого ка ...
Сьогодні 11:21
Житомирянин потрапив на гачок Інтернет-шахрая
Вчора 17:38
У Житомирі СБУ викрила на корупції посадовця Державної ...
Вчора 12:08
Інспектор відділу протидії кіберзлочинам Житомирщини по ...
Вчора 10:39
Військовий та його дружина постануть перед судом за те, ...
02 серпня 12:49
На Житомирщині шахраї вимагають гроші з бізнесменів та ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення