Служба зайнятості проведе інформаційну кампанію серед роботодавців Житомирщини задля продуктивного партнерства у 2020 році

13.02 10:49    
Про це 12 лютого, під час робочої зустрічі домовились керівники обласного центру зайнятості та спільного представницького органу роботодавців Житомирської області.
Служба зайнятості проведе інформаційну кампанію серед роботодавців Житомирщини задля продуктивного партнерства у 2020 році

«Нам є що запропонувати і ми хочемо, щоб найширше коло роботодавців дізнались про сучасні переваги співпраці зі службою зайнятості, зокрема щодо фінансового стимулювання створення нових робочих місць» - зазначила директорка обласного центру зайнятості Галина Корінна (Galina Korinna).

Вона уточнила, що у бюджеті страхового фонду на випадок безробіття на 2020 рік передбачене збільшення витрат на активні програми сприяння зайнятості. Це, зокрема, дозволить забезпечити більшій кількості роботодавців фінансову підтримку у створенні нових робочих місць шляхом компенсації єдиного соціального внеску (22% фонду заробітної плати), а також посприяти більшій кількості безробітних у започаткуванні підприємницької діяльності, а жителям області старше 45 років – у підвищенні освітньо-кваліфікаційного рівня шляхом оплати ваучерів на навчання.

Галина Корінна, її заступниця Тетяна Касімцева (Tatyana Kasimceva) та начальниця відділу організації надання послуг роботодавцям Светлана Карпович запропонували провести інформаційну кампанію у містах і районах області, організуючи зібрання представників великих підприємств та бізнесу спільно з місцевими осередками організацій роботодавців.

Голова спільного представницького органу роботодавців Житомирщини #Сергій_Бутенко та виконавчий директор #Юрій_Гамкрелідзе в цілому підтримали ініціативу служби зайнятості й внесли пропозицію провести такі ж інформаційні заходи й серед голів громад області.

Учасники зустрічі домовились вже у березні провести широке зібрання роботодавців у Коростені, де функціонує чимало підприємств, які активно розвиваються. А в одній з провідних територіальних громад країни – Баранівській міській – вирішено зібрати очільників інших об’єднаних громад для інформування й налагодження співпраці щодо розширення можливостей зайнятості місцевого населення.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:08
28 лютого: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Вчора 18:16
СБУ выявила факт противоправного вывода из коммунальной ...
Вчора 17:56
«Антикоронавірусні заходи» поширились на весь кордон та ...
Вчора 17:35
Депортованим із Швеції грузинам, які влаштували дебош в ...
Вчора 17:23
4 нелегалів біля кордону з Польщею виявили з допомогою ...
Вчора 19:07
Міністр закордонних справ України провів телефонну розм ...
Вчора 19:04
Олексій Гончарук: Схематозів не залишиться ніде — Уряд ...
Вчора 19:01
ДП «Медичні закупівлі України» розпочинає закупівлю лік ...
Вчора 18:58
Уряд виплатить гірникам 654 млн грн
Вчора 18:55
Мінсоцполітики протидіє випадкам насильства та дискримі ...
Вчора 14:56
Колишнього прокурора з Житомирщини звинувачують у викра ...
Вчора 10:06
У Житомирі визначено запобіжний захід у виді грошової з ...
27 лютого 18:31
СБУ виявила незаконний видобуток 500 тисяч кубічних мет ...
27 лютого 10:42
В межах міста Житомир вирізають дерева. ФОТО
26 лютого 15:30
Житомирська міськрада незаконно надала благодійному фон ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення