Житомирські освітні заклади готуються до нового навчального року в умовах адаптивного карантину. Порядок роботи ЗЗСО визначатиме Регламент

07.08 13:35    
Житомирські освітні заклади готуються до нового навчального року в умовах адаптивного карантину. Порядок роботи ЗЗСО визначатиме Регламент

Департаментом освіти Житомирської міської ради здійснюються необхідні заходи задля створення безпечного простору в освітніх закладах та забезпечення якісного освітнього процесу з нового навчального року в умовах адаптивного карантину.

Так, для закладів освіти з метою створення умов безпеки придбають відповідні товари та засоби, а кошти на зазначені потреби візьмуть з видатків на продукти харчування по дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, що були зекономлені у зв’язку із запровадженням обмежувальних заходів на території Житомирської міської ОТГ.

Сьогодні, 7 серпня, прийнято рішення виконавчим комітетом щодо перерозподілу видатків бюджету Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. Загальна сума видатків перерозподілу - 4 млн 671, 7 тис. грн. Ці кошти спрямують на інші важливі потреби - для забезпечення закладів загальної середньої освіти засобами, необхідними для створення безпечного освітнього середовища. Так, планується придбати засоби індивідуального захисту (маски, одноразові рукавички, захисні щитки для працівників харчоблоку та медичних працівників), засоби для збору використаних засобів індивідуального захисту (контейнери з кришкою, поліетиленові пакети) диспансери для паперових рушників, безконтактні термометри, дезінфікуючі засоби для поверхонь, рідину для обробки поверхонь, кріплення для антисептиків, гелі для обробки рук тощо

Світлана Ковтуненко, заступниця директора департаменту освіти міської ради, повідомила, що наразі профільним виконавчим органом розробляється Регламент, що визначатиме порядок організації роботи закладів загальної середньої освіти Житомирської міської ОТГ в умовах адаптивного карантину. Найближчим часом такий документ планується затвердити на засіданні виконавчого комітету. Регламент розробляється на основі нормативно-правових документів:

Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30. 07. 2020 №42 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти у період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID – 19»
Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти;
Листа МОНу від 29.07.2020 №1/9-406 «Про підготовку закладів до нового навчального року та опалювального сезону в умовах адаптивного карантину.
Окрім того, представниками департаменту освіти спільно з директорами освітніх закладів розробляються графіки харчування та допуску здобувачів освіти до закладу, складаються графіки проведення провітрювання та прибирання приміщень, розробляється алгоритм дій, проводиться роз’яснювальна робота та інструктажі, навчання працівників, розробляються пам’ятки про необхідність дотримання респіраторної гігієни та ін.

«Вчитель обов’язково повинен бути в масці, учням буде дозволено знімати маски на уроках за умови дотримання відстані 1,5 м під час навчального процесу», - зазначалося сьогодні. Для вчителів запропонують подвійні маски з натуральної тканини. 13,5 тис. таких масок різного розміру пошиють студенти професійно-технічних закладів під керівництвом майстрів.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:50
Псевдопенсіонер пропонував 2 000 євро за пропуск через ...
Сьогодні 16:48
Більше 100 тисяч гривень за фіктивну довідку
Сьогодні 16:48
На Буковині прикордонники спільно з СБУ та ДБР затримал ...
Сьогодні 16:47
Розділяв ідеї «руської весни», поки вона не прийшла до ...
Сьогодні 11:52
ДБР на Буковині викрило схему нелегального перевезення ...
16 травня 14:19
Струс мозку: як допомогти?
24 лютого 09:47
У 2021 році Мінфін взяв участь у реалізації 12-ти проек ...
24 лютого 09:44
Уряд урегулював термінологію інформаційно-комунікаційни ...
24 лютого 09:41
БЕБ та КРАІЛ підписали Меморандум про взаємодію та інфо ...
24 лютого 09:38
Хабар за зміну обвинувачення в суді – викрито прокурора ...
Сьогодні 16:40
Загибель мирних жителів, зруйновані будинки та цивільні ...
21 травня 10:57
У Житомирі по вулиці Вітрука п'яний водій «Chevrolet T ...
21 травня 10:37
Поліцейські завершили розслідування розбійного нападу у ...
20 травня 17:11
В Житомирській області податківець «погорів» на корупці ...
20 травня 17:08
На Житомирщині СБУ продовжує викривати прокремлівських ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення