У Житомирі чотири родини військовослужбовців АТО/ООС, що отримали важкі поранення та інвалідність, отримають кошти на придбання житла

07.08 15:47    
У Житомирі чотири родини військовослужбовців АТО/ООС, що отримали важкі поранення та інвалідність, отримають кошти на придбання житла

До бюджету Житомирської міської ОТГ надійшла субвенція з державного бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей. Так, місцевий бюджет отримав кошти в сумі 6 млн 355 тис. 837 грн на зазначені потреби. Сьогоднішнім рішенням виконавчого комітету ці кошти направлені до департаменту соціальної політики для зарахування на рахунки отримувачів грошової компенсації.

«Чотири родини військовослужбовців АТО/ООС, що отримали важкі поранення та інвалідність І та II групи, зможуть витратити грошову компенсацію на придбання житла протягом року», - зазначає Вікторія Краснопір, директорка департаменту соціальної політики міської ради.

Міський голова Сергій Сухомлин дав доручення профільному департаменту якнайшвидше зарахувати кошти на рахунки житомирських родин. Департаментом також буде здійснювались консультативний супровід процесу придбання та оформлення житла.

Грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітету та територіальну цілісність України призначають на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 №719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей». Так, станом на 1 серпня поточного року, комісією щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації, яка утворена рішенням виконавчого комітету міської ради від 17.11.2016 № 1063, за 2020 рік призначено грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а саме: 37 родинам, з них: 4 сім’ям загиблих, 2 родинам осіб з інвалідністю I групи, а також 31 сім’ї осіб з інвалідністю ІІ групи, які брали участь в АТО/ООС.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 11:52
ДБР на Буковині викрило схему нелегального перевезення ...
Сьогодні 11:30
У Запоріжжі поліція затримала прихильника «руського мир ...
Сьогодні 11:22
Поліцейські повідомили про підозру жителю Запоріжжя за ...
Сьогодні 10:44
Слідчі Нацполіції повідомили військовослужбовцю рф про ...
Сьогодні 10:37
Будівництво амбулаторії зі збитками в один мільйон грив ...
16 травня 14:19
Струс мозку: як допомогти?
24 лютого 09:47
У 2021 році Мінфін взяв участь у реалізації 12-ти проек ...
24 лютого 09:44
Уряд урегулював термінологію інформаційно-комунікаційни ...
24 лютого 09:41
БЕБ та КРАІЛ підписали Меморандум про взаємодію та інфо ...
24 лютого 09:38
Хабар за зміну обвинувачення в суді – викрито прокурора ...
Сьогодні 16:40
Загибель мирних жителів, зруйновані будинки та цивільні ...
21 травня 10:57
У Житомирі по вулиці Вітрука п'яний водій «Chevrolet T ...
21 травня 10:37
Поліцейські завершили розслідування розбійного нападу у ...
20 травня 17:11
В Житомирській області податківець «погорів» на корупці ...
20 травня 17:08
На Житомирщині СБУ продовжує викривати прокремлівських ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення