У прокуратурі Житомирської області відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів

19.08 17:22    
У середу, 19 серпня, у прокуратурі Житомирської області відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів під головуванням прокурора області Олега Василіва, на якій обговорено стан протидії кримінальній протиправності, забезпечення законності та правопорядку в регіоні. У нараді взяли участь і виступили голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Наталія Остапченко, виконувачі обов’язків начальника Головного управління Нацполіції в області Артем Лисогор, начальника Головного управління Державної фіскальної служби в області Олександр Малахов, начальника Житомирського прикордонного загону Андрій Кулєш, перший заступник начальника Управління СБУ в області Олексій Єлісеєв, начальник Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України Андрій Фрікель, начальник Управління патрульної поліції в області Департаменту патрульної поліції Нацполіції України Олександр Гуменюк.

У прокуратурі Житомирської області відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органівТакож у нараді взяли участь заступник прокурора області, начальники відділів прокуратури області, керівники місцевих прокуратур.

Відкриваючи нараду, прокурор області Олег Василів підкреслив, що скоординована робота правоохоронців є запорукою забезпечення дотримання конституційних прав громадян та захисту інтересів держави від злочинних посягань, і результати спільної роботи правоохоронних органів поточного року засвідчують наявність низки позитивних тенденцій. Зокрема, зменшилася на 6,9% кількість зареєстрованих кримінальних правопорушень, у тому числі на 20,7 % особливо тяжких та на 17,7 % тяжких, продовжується тенденція до зниження кількості злочинів проти власності.

Разом з цим, керівник обласного відомства зосередив увагу присутніх безпосередньо на тих питаннях, що потребують активізації спільних зусиль. Зокрема, потребує посилення протидія кримінальним правопорушенням, пов’язаним з незаконним поводженням зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами та злочинам проти громадського порядку.

Необхідно проаналізувати причини збільшення кількості порушень правил безпеки руху, що спричинило смерть потерпілого, кількість яких у регіоні збільшилася.

У прокуратурі Житомирської області відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів


«Попри певну активізацію, потребує більшої системності робота правоохоронців на пріоритетних напрямах, особливо у сфері протидії корупційним явищам, викриття злочинних схем у бюджетній системі, зокрема, у сфері державних закупівель», - наголосив Олег Василів.

Серед спільних невідкладних завдань прокурор області назвав і викриття організованих злочинних груп на пріоритетних напрямах, а також - протидію кримінальним правопорушенням, пов’язаним з незаконним обігом підакцизної продукції, викриття злочинів у сфері контрабанди лісових ресурсів.

На нараді також виступив заступник прокурора області Віталій Мякішев, який зупинився на детальнішому аналізі стану протидії кримінальній протиправності, забезпечення законності та правопорядку в регіоні.

У прокуратурі Житомирської області відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів


Координаційна нарада керівників правоохоронних органів області відбулася у форматі конструктивного діалогу, учасниками висловлені конкретні пропозиції, які будуть враховані у спільних скоординованих заходах, спрямованих на досягнення конкретних результатів з посилення стану протидії злочинності в області.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 11:52
ДБР на Буковині викрило схему нелегального перевезення ...
Сьогодні 11:30
У Запоріжжі поліція затримала прихильника «руського мир ...
Сьогодні 11:22
Поліцейські повідомили про підозру жителю Запоріжжя за ...
Сьогодні 10:44
Слідчі Нацполіції повідомили військовослужбовцю рф про ...
Сьогодні 10:37
Будівництво амбулаторії зі збитками в один мільйон грив ...
16 травня 14:19
Струс мозку: як допомогти?
24 лютого 09:47
У 2021 році Мінфін взяв участь у реалізації 12-ти проек ...
24 лютого 09:44
Уряд урегулював термінологію інформаційно-комунікаційни ...
24 лютого 09:41
БЕБ та КРАІЛ підписали Меморандум про взаємодію та інфо ...
24 лютого 09:38
Хабар за зміну обвинувачення в суді – викрито прокурора ...
21 травня 10:57
У Житомирі по вулиці Вітрука п'яний водій «Chevrolet T ...
21 травня 10:37
Поліцейські завершили розслідування розбійного нападу у ...
20 травня 17:11
В Житомирській області податківець «погорів» на корупці ...
20 травня 17:08
На Житомирщині СБУ продовжує викривати прокремлівських ...
20 травня 17:06
На Житомирщині СБУ заблокувала діяльність незаконної ка ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення