У прокуратурі Житомирщини обрали делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів

26.07 18:15    
У понеділок, 26 липня, відбулися збори прокурорів Житомирської обласної прокуратури, на яких обрано делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів, яка має відбутися у серпні цього року у Києві.

У заході взяли участь 45 прокурорів обласної прокуратури. Для забезпечення проведення зборів шляхом відкритого голосування обрано голову та секретаря зборів, а також членів лічильної комісії.
У прокуратурі Житомирщини обрали делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів

Обрання делегатів відбулося таємним голосуванням та визначено простою більшістю голосів. Відтак з поданих чотирьох кандидатів, за результатами підрахунку голосів, апарат Житомирської обласної прокуратури на всеукраїнській конференції прокурорів будуть представляти три делегати.

Також у шести окружних прокуратурах Житомирської області проведено аналогічні збори, на яких обрано по два делегати від кожної прокуратури. Таким чином, на всеукраїнській конференції прокурорів Житомирщину представлятимуть 15 делегатів.

Відповідно до наказу Генерального прокурора, для обговорення на конференцію винесено низку питань, серед яких: призначення членів Ради прокурорів України та членів відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження, прийняття положення про порядок роботи відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження тощо.

Додатково: всеукраїнська конференція прокурорів, відповідно до ст. 67 Закону України “Про прокуратуру”, є найвищим органом прокурорського самоврядування.

До її повноважень належить: заслуховування звіту Ради прокурорів України про виконання завдань органів прокурорського самоврядування, стану фінансування та організаційного забезпечення діяльності прокуратури; призначення членів Вищої ради юстиції, прийняття рішення про припинення їх повноважень відповідно до Конституції і законів України; призначення членів Ради прокурорів України, Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів; затвердження Кодексу професійної етики та поведінки прокурорів та положення про Раду прокурорів України; прийняття положення про порядок роботи Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів; звертання до органів державної влади та їх посадових осіб із пропозиціями щодо вирішення питань діяльності прокуратури, розгляд інших питань прокурорського самоврядування та здійснення інших повноважень відповідно до закону.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:13
У Києві дільничний офіцер поліції повернув пенсіонерці ...
Вчора 17:09
Четверо українців намагалися «домовитися» на кордоні пр ...
Вчора 16:42
В Одессе на пожаре спасен мужчина
Вчора 16:25
У присутності Президента в Запоріжжі відкрили рух верхо ...
Вчора 16:24
В Одессе во время пожара пострадали мать с ребенком
Вчора 23:31
Київські оперативники затримали групу осіб за збут псих ...
Вчора 23:29
Сумська область: приборкуючи загоряння покрівлі, вогнеб ...
Вчора 23:26
У Сумах на місці пожежі виявили тіло загиблої людини
Вчора 23:23
311 тис грн за нестворення перепон при оплаті виконаних ...
Вчора 23:20
Шахрайство з легалізацією іноземців – викрито групу осі ...
Вчора 22:48
Мільйонні збитки за забруднення землі: У Житомирі вияви ...
22 січня 11:30
20-річному хакеру з Житомира загрожує до 8 років позбав ...
21 січня 17:32
У Житомирі взяли під варту підозрюваного у замаху на вб ...
21 січня 11:54
У Житомирі вбито жінку - підозрюваного затримано аж в О ...
20 січня 11:54
На Житомирщині чоловік опинився у комі після гостювання ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення