Наталія Остапченко: Вирішення кадрових питань у комунальних закладах Житомирщини надважливе для їх стабільного функціонування

28.10 08:37    
Наталія Остапченко: Вирішення кадрових питань у комунальних закладах Житомирщини надважливе для їх стабільного функціонування

27 жовтня, в рамках підготовки до шостої сесії Житомирської обласної ради восьмого скликання відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності та майнових відносин.

Участь у засіданні взяли перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко, голова обласної ради Володимир Федоренко та його перший заступник Олег Дзюбенко.

Загалом депутати опрацювали понад 100 питань порядку денного. Зокрема учасники засідання заслухали інформацію щодо проєкту рішення обласної ради «Про внесення змін до обласного бюджету Житомирської області на 2021 рік», який підтримали в цілому, але з урахуванням ще одного проєкту рішення обласної ради «Про Програму фінансової підтримки комунальних підприємств на 2021 рік» зі змінами.

Також комісія розглянула важливе питання щодо надання фінансової підтримки збитковим через запровадження карантинних обмежень у 2020 році комунальним підприємствам, враховуючи їх соціальну важливість. Як повідомляла раніше Житомирська обласна рада, 7 комунальних підприємств області за підсумками першого півріччя 2021 року отримали негативний результат від підприємницької діяльності на суму приблизно 10 млн грн. Серед найбільш збиткових підприємств – КП «Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші» Житомирської обласної ради, КП «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Житомирської обласної ради, КП «Еко-сервіс» Житомирської обласної ради та інші.

Депутати погодили до розгляду низку призначень виконуючих обов’язки керівників комунальних закладів Житомирської обласної ради, серед яких і низка медичних установ, важливість стабільної роботи яких наразі дуже актуальна в умовах боротьби з пандемією, зокрема КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», КНП «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростень» тощо.

Члени комісії також погодили проєкт рішення щодо змін у план діяльності регуляторних актів, що стосуються методики нарахуванням орендної плати.

Нагадаємо, що Наталія Остапченко та Віктор Градівський взяли участь у засіданнях постійних комісій.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:17
СБУ викрила у Києві підпільний серверний центр, який ро ...
Сьогодні 15:04
Правоохоронці викрили розробника проросійських вебресур ...
Сьогодні 11:47
Інформація щодо проведення заходів державного контролю
Вчора 19:02
СБУ припинила діяльність хакерів, які тероризували Укра ...
Вчора 18:15
СБУ знайшла понад 8 млн грн готівки у чиновниці Львівсь ...
09 серпня 10:47
Як перевірити термін дії кваліфікованого сертифіката?
08 серпня 10:01
За ініціативи СБУ українським захисникам передано війсь ...
03 серпня 12:45
Чи можна оформити допомогу по безробіттю, якщо підприєм ...
16 травня 14:19
Струс мозку: як допомогти?
24 лютого 09:47
У 2021 році Мінфін взяв участь у реалізації 12-ти проек ...
Сьогодні 11:00
У Житомирі поліцейські затримали «професора медичних на ...
Сьогодні 10:10
СБУ викрила спробу фсб встановити «жучки» в кулуарах Ве ...
Вчора 14:08
Волонтера з Житомира підозрюють у схемі продажу автомоб ...
Вчора 14:02
На Житомирщині правоохоронці викрили схему наживи на ав ...
Вчора 12:16
На Житомирщині викрили зрадника, завербованого фсб рф
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення