Мер Житомира своїм колишнім однокурсникам з танкового училища: Не хотілось би вас побачити у прицілі - тут рука не здригнеться, це наша земля і ми її захищатимемо всі разом

Мер Житомира своїм колишнім однокурсникам з танкового училища: Не хотілось би вас побачити у прицілі - тут рука не здригнеться, це наша земля і ми її захищатимемо всі разом

21.02 17:13    
Житомирський міський голова Сергій Сухомлин повідомив, що місто наразі проводить договірну роботу із закупівлі резервних продуктів харчування у випадку надзвичайної ситуації, йдеться про 8 млн грн.

«Зараз ми відпрацьовуємо ще один договір приблизно на 50 млн грн для того, щоб мати розуміння, яку кількість людей і упродовж якого часу ми зможемо забезпечити продуктами харчування. Крім того, логістично відпрацьовуємо, де ці продукти харчування будуть знаходитись, їх охорона та доставка», - зауважив міський голова.

У випадку надзвичайної ситуації розробляються сценарії можливої евакуації вихованців ДБСТ та людей з інвалідністю. Під ці потреби розглядаються варіанти приміщень ДНЗ №1 та №32.

«Ми вже відпрацювали сценарії можливої евакуації дітей з ДБСТ чи з «Сонячного дому». Їм обов’язково повідомлять, які автобуси і куди відвозять. Відпрацьовуємо зараз питання можливої евакуації для людей з інвалідністю. Ми виокремили приміщення на околиці міста, облаштоване у тому числі для малорухливих людей. Воно підходить саме з точки зору доступності, інклюзії, там є підйомники, ліфти, кухня», - каже міський голова.

Сергій Сухомлин також звернувся до своїх колишніх однокурсників з танкового училища із закликом не порушувати цілісності та незалежності України.

«Я знаю, що ви читаєте мою сторінку у Фейсбуці. Хочу сказати, що ви чудово знаєте і пам’ятаєте, якими ми були в училищі і якими ми були в житті. Я майже впевнений, що кадрові російські офіцери не будуть воювати, це не ваша війна. Я практично на 90% впевнений, що ви не сядете в танк для того, щоб піти на нас зі сторони Чернігівської області, чи зі сторони Білорусі. У вас вистачить на це розуму, але якщо так станеться, то не хотілось би вас побачити у прицілі. Тут рука не здригнеться, це наша земля і ми її захищатимемо всі разом».

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:02
СБУ припинила діяльність хакерів, які тероризували Укра ...
Вчора 18:15
СБУ знайшла понад 8 млн грн готівки у чиновниці Львівсь ...
Вчора 17:29
Арештовані активи громадян рф на понад 130 млн грн
Вчора 15:36
Зрадили державу та перейшли на бік ворога: п’ятьом осві ...
Вчора 15:15
Зрадили державу та перейшли на бік ворога: п’ятьом осві ...
09 серпня 10:47
Як перевірити термін дії кваліфікованого сертифіката?
08 серпня 10:01
За ініціативи СБУ українським захисникам передано війсь ...
03 серпня 12:45
Чи можна оформити допомогу по безробіттю, якщо підприєм ...
16 травня 14:19
Струс мозку: як допомогти?
24 лютого 09:47
У 2021 році Мінфін взяв участь у реалізації 12-ти проек ...
Вчора 14:08
Волонтера з Житомира підозрюють у схемі продажу автомоб ...
Вчора 14:02
На Житомирщині правоохоронці викрили схему наживи на ав ...
Вчора 12:16
На Житомирщині викрили зрадника, завербованого фсб рф
Вчора 11:45
Поліція Житомирщини попереджає про масовані фінансові у ...
16 серпня 19:57
Житомирянин за 7 тис дол переправляв чоловіків через ко ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення