Наталія Остапченко: Посилення контролю за дотриманням перевізниками законодавства – запорука безпеки дорожнього руху

Наталія Остапченко: Посилення контролю за дотриманням перевізниками законодавства – запорука безпеки дорожнього руху

04.08 17:28    
Проблема нелегальних перевізників актуальна завжди, а особливо під час військового стану, коли перевізникам доводиться працювати в складних умовах – із фінансовими та технічними обмеженнями. Нелегальні перевізники не дотримуються жодних законодавчих норм, що несе небезпеку для пасажирів та економічні втрати.

Сьогодні перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко провела чергову нараду з представниками контролюючих органів, Асоціації роботодавців транспорту Житомирської області та Відділу державного нагляду (контролю) у Житомирській області Державної служби України з безпеки на транспорті.

Вона зазначила, що лише спільна робота Житомирської ОВА, Уктрансбезпеки, Національної поліції, перевізників та пересічних громадян може дати результат у боротьбі з нелегальними перевізниками та подолати це явище.

Керівник Подільського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Микола Грибан проінформував, про проведену роботу працівниками Відділу державного нагляду (контролю) у Житомирській області Державної служби України з безпеки на транспорті стосовно перевірки фактів функціонування нелегальних перевізників в області, зокрема в Андрушівському, Бердичівському, Чуднівському, Баранівському, Новоград-Волинському, Коростенському та Коростишівському напрямках, а також у Житомирському районі.

Як було поінформовано під час наради, протягом липня поточного року спільними мобільними групами було складено 23 матеріали на перевізників, які забезпечують пасажирські перевезення, з яких: 10 приписів на неналежний технічний стан транспортних засобів, 11 актів порушення статті 60 Закону України “Про автомобільний транспорт”, 2 протоколи по статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Виявлено роботу 8 перевізників, які надають пасажирські послуги без відповідних дозвільних документів, тобто нелегальних перевізників. По 13 матеріалах накладені штрафні санкції на загальну суму 221000,0 грн.

Проведено профілактичні заходи серед автоперевізників щодо неухильного дотримання Правил надання пасажирських послуг та вимог законодавства у сфері пасажирських перевезень.

Під час проведених перевірок відділом безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у Житомирській області було складено 19 матеріалів на перевізників, з яких винесено 5 постанов порушення статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення та 14 постанов порушення статті 140 Кодексу України про адміністративні правопорушення. По всіх постановах накладені штрафні санкції на загальну суму 6885,0 грн. Про це доповів Євген Куликівський, старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у Житомирській області.

За підсумками наради перша заступниця начальника ОВА Наталія Остапченко рекомендувала посилити контроль за дотриманням автоперевізниками законодавства про автомобільний транспорт у частині безпеки дорожнього руху та продовжувати роботу щодо виявлення нелегальних перевізників, які без оформлення відповідних дозвільних документів здійснюють перевезення пасажирів на території Житомирської області.

Нагадаємо, що сьогодні Наталія Остапченко долучилася до наради Мінрегіону з питань відновлення України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 10:24
Під ранок ЗС РФ обстріляли Харківщину – розпочато прова ...
Сьогодні 10:23
У Львові завершився Кубок Львівської обласної організац ...
Сьогодні 10:20
Ворог продовжував обстрілювати прикордоння Сумщини
Сьогодні 09:35
СБУ викрила один із добробатів Києва на незаконному збе ...
Сьогодні 09:21
После целой ночи поисков мукачевские полицейские разыск ...
09 серпня 10:47
Як перевірити термін дії кваліфікованого сертифіката?
08 серпня 10:01
За ініціативи СБУ українським захисникам передано війсь ...
03 серпня 12:45
Чи можна оформити допомогу по безробіттю, якщо підприєм ...
16 травня 14:19
Струс мозку: як допомогти?
24 лютого 09:47
У 2021 році Мінфін взяв участь у реалізації 12-ти проек ...
16 серпня 19:57
Житомирянин за 7 тис дол переправляв чоловіків через ко ...
16 серпня 18:42
Псевдоволонтеру, який на продажі благодійної допомоги - ...
16 серпня 10:12
У Житомирі оператор поштового відділення викрав з каси ...
13 серпня 17:47
Житомирські патрульні затримали росіянку, яка фотографу ...
12 серпня 16:35
На Житомирщині оголосили підозри депутатові селищної ра ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення