Наталія Остапченко: Робота з відновлення пошкодженої внаслідок війни інфраструктури Житомирщини проводиться за планом

05.08 16:43    
Наталія Остапченко: Робота з відновлення пошкодженої внаслідок війни інфраструктури Житомирщини проводиться за планом

Сьогодні, 05 серпня, під головуванням заступниці Міністра розвитку громад та територій України Наталії Козловської відбулося засідання Оперативного штабу із забезпечення будівельними матеріалами (виробами (продукцією) з метою відновлення об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації. До роботи штабу також долучилися Голова Державної інспекції архітектури та містобудування України Семен Кривонос та керівництво тих обласних військових адміністрацій, території яких постраждали від активних бойових дій.

Від Житомирської ОВА участь у засіданні взяла перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталія Остапченко, а також представники департаментів агропромислового розвитку та економічної політики й регіонального розвитку ОВА.

Наталія Остапченко доповіла щодо проблематики руйнувань у регіоні, де велися активні бойові дії, характеру пошкоджень споруд, першочергових потреб і рівня забезпечення будівельними матеріалами, а також про те, яка робота проводиться з виробниками та постачальниками.

Вона поінформувала, що з метою ліквідації наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури населених пунктів в умовах воєнного стану розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 квітня 2022 року № 280-р Житомирській області з резервного фонду виділено 100,0 млн гривень.

За кошти резервного фонду передбачається профінансувати 1072 об’єкти, у тому числі поточний ремонт (заміну вікон, дверей, покриття покрівель, ремонт фасадів), капітальний ремонт конструкцій дахів, роботи з технічного обстеження будівель, демонтаж. По всім об’єктам вже укладено договори на виконання робіт.

Також для ліквідації надзвичайних ситуацій для найбільш постраждалих громад виділяються будівельні матеріали та інші засоби для проведення відновлювальних робіт із регіонального матеріального резерву.

На сьогодні допомога була надана Овруцькій, Малинській та Гладковицькій територіальним громадам. Це близько 2,3 тис. листів шиферу, 200 рулонів руберойду, 30 куб. м пиломатеріалів. Робота в цьому напрямку продовжується.

На Житомирщині за поданням місцевих органів влади визначено першочергові 193 об’єкта для ремонту в 10 найбільш постраждалих громадах.

Нагадаємо, що 04 серпня Наталія Остапченко долучилася до наради Мінрегіону з питань відновлення України.

Довідково. 13 липня 2022 року постановою Кабміну № 790 було утворено оперативний штаб із забезпечення будівельними матеріалами (виробами (продукцією) з метою відновлення об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації.

Оперативний штаб сприятиме координації дій органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій (виробників та розповсюджувачів продукції), щоб забезпечити необхідними будівельними матеріалами для виконання робіт із відновлення пошкоджених внаслідок збройної агресії рф: об’єктів (будівель та споруд), прийнятих в експлуатацію закінчених будівництвом; об’єктів незавершеного будівництва.

Під час роботи оперативний штаб взаємодіятиме з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 10:24
Під ранок ЗС РФ обстріляли Харківщину – розпочато прова ...
Сьогодні 10:23
У Львові завершився Кубок Львівської обласної організац ...
Сьогодні 10:20
Ворог продовжував обстрілювати прикордоння Сумщини
Сьогодні 09:35
СБУ викрила один із добробатів Києва на незаконному збе ...
Сьогодні 09:21
После целой ночи поисков мукачевские полицейские разыск ...
09 серпня 10:47
Як перевірити термін дії кваліфікованого сертифіката?
08 серпня 10:01
За ініціативи СБУ українським захисникам передано війсь ...
03 серпня 12:45
Чи можна оформити допомогу по безробіттю, якщо підприєм ...
16 травня 14:19
Струс мозку: як допомогти?
24 лютого 09:47
У 2021 році Мінфін взяв участь у реалізації 12-ти проек ...
16 серпня 19:57
Житомирянин за 7 тис дол переправляв чоловіків через ко ...
16 серпня 18:42
Псевдоволонтеру, який на продажі благодійної допомоги - ...
16 серпня 10:12
У Житомирі оператор поштового відділення викрав з каси ...
13 серпня 17:47
Житомирські патрульні затримали росіянку, яка фотографу ...
12 серпня 16:35
На Житомирщині оголосили підозри депутатові селищної ра ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення