Сьогодні, 28 листопада, у Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбулося нагородження переможців обласної олімпіади з психології для старшокласників. Олімпіада проходила на базі Соціально-психологічного інституту університету 16 листопада.
Почесними гостями заходу стали перша заступниця начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталія Остапченко, Директорка Департаменту соціального захисту населення Олена Грищук, керівниця Координаційного центру підтримки цивільного населення при Житомирській ОВА та радниця начальника обласної військової адміністрації з гуманітарних питань і ментального здоров’я Ірина Гладка.
Ректорка Житомирського державного університету імені Івана Франка Галина Киричук, зазначила, що понад 10 років на базі Соціально-психологічного факультету проводять міську олімпіаду з психології, і вже традиційною стала також обласна олімпіада з психології для старшокласників.
«Я рада, що попри війну та ускладнені умови навчання участь в олімпіаді прийняли 94 учасників. Це вказує що учні виявляють цікавість до психології як до дисципліни, але більше, певно, як до сфери самодопомоги та можливості допомогти своїм близьким», – зауважила Галина Киричук.
Наталія Остапченко звернулася до переможців та зазначила вагомість їхніх робіт.
«Сьогоднішній інтерес молоді до психології є надзвичайно важливим, особливо в умовах, коли ми прагнемо відновити ментальне здоров’я українців. Війна внесла корективи, що негативно вплинули на кожного з нас. Маю велику надію, що ви, переможці, у майбутньому оберете професію психолога і зробите значний внесок у покращення психологічного здоров’я нашої нації», – зауважила перша заступниця начальника Житомирської ОВА.
Переможцями обласної олімпіади з психології для старшокласників стали:Кермаш Софія – Ліцей № 3 міста Житомира;
Крапивницька Анна – Ліцей № 1 міста Житомира;
Барановська Дар’я – Ліцей № 12 міста Житомира ім. С. Ковальчука.
Захід став не лише місцем відзначення талантів молодих психологів, а й платформою для обговорення важливих соціальних питань. Він підкреслив важливість психології у сучасному суспільстві та роль молоді у відновленні ментального здоров’я нації, особливо в умовах, які диктує нинішня війна.