Як на Житомирщині чиновників призначають

Як на Житомирщині чиновників призначають

19.06 17:25    
Кадри вирішують все. Із цією беззаперечною істиною важко не погодитись. А ще важче уникнути спокуси не маніпулювати цим. Погодьтесь, коли у твоїх руках призначення на керівні посади – це можна використовувати як завгодно. Корупцію в країні, до речі, ще ніхто не відміняв. І в Кабміні поготів…

Виявляється не все так просто, навіть коли мова йде про банального заступника з гуманітарних питань, скажімо, десь у Овруцькому районі. Процедури погодження пройти обов’язково, але не стільки в області, як на Грушевського. Напевно, їм там з владних вікон краще видно, хто розбирається в Овручі з «гуманітаркою», а хто ні. Та найбільш обурює навіть не це. Відверто дивує і навіть дратує те, що до всіх знівельованих понять у цій країні додалася ще й кадрова політика. Уявіть собі на хвилину, що рішення про те, хто розподілятиме ваші сімейні фінанси, буде приймати, ну наприклад, виконком міської ради, а не сімейна рада…

У принципі погодження питання з призначенням, вчитайтеся, заступників районних голів адміністрацій безглузде у своїй основі. Якщо Кабінет Міністрів погоджує кандидатуру губернатора, то якого дідька потім не погоджуватися з рішеннями, які приймає погоджена ними ж особа. Уся справа в окрасі. Сердешні настільки знахабніли, що не «брєзгуют» навіть маленькими кріселечками, навіть у селі Великі М’ячики. Через це Народицький район не має до цього часу державного службовця, який за питання захисту від Чорнобильської катастрофи, бідолашний через всі поневіряння з колишнім очільником Овруцький район не дочекався погодження ані на заступника з гуманітарних питань, ані на заступника з питань економіки та промисловості. Скажіть, а чого ми тоді боремося з корупцією?

Радомишль не отримав до цього часу погодження від її Величності Кабміну на заступника з питань АПК, благо хоч територія в основному у лісах, а не у полях. У Ружині з лютого чекають «соблоговолєній» на чиновника з гуманітарних питань….

Список можна продовжувати. Питання: якщо фахівцям не знаходиться місце у керівництві тільки з однієї причини – політичної – то чого ми так розбазікалися про демократію? Живемо і жити будемо у совку, де партія і наш «рулєвой», і …..
Автор статті: О. Луніна


RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:46
На кордоні в українця вилучили автомобіль
Вчора 13:53
На Одещині прикордонники затримали «спайдермена»
Вчора 13:53
На базі Національної академії ДПСУ відбулося 5-те засід ...
Вчора 13:52
У місті Рені прикордонники виявили цех з виготовлення к ...
Вчора 13:52
На Закарпатті правоохоронці затримали переправника з «к ...
24 травня 19:28
Шмигаль: Очікуємо від місії МВФ четвертий перегляд прог ...
24 травня 19:05
Крепкие напитки в домашних условиях: От сырья и оборудо ...
23 травня 23:16
Монтаж софитов: От грамотной вентиляции – до защиты от ...
21 травня 22:57
Шмигаль: Принципово, щоб графіки вимкнень споживачів бу ...
21 травня 22:34
Стальной круг калиброванный
22 травня 16:11
У Житомирі 22-річний працівник програв в онлайн-казино ...
21 травня 17:20
У Житомирі з багатоповерхівки випали двоє 14–річних дів ...
18 травня 15:03
У центрі Житомира молодик почав стріляти з пістолета
17 травня 12:11
Поліція Житомирщини розслідує розтрату 1,9 млн бюджетни ...
16 травня 16:51
У Житомирі двоє «довічників» займалися шахрайствами та ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення