Як на Житомирщині чиновників призначають

Як на Житомирщині чиновників призначають

19.06 17:25    
Кадри вирішують все. Із цією беззаперечною істиною важко не погодитись. А ще важче уникнути спокуси не маніпулювати цим. Погодьтесь, коли у твоїх руках призначення на керівні посади – це можна використовувати як завгодно. Корупцію в країні, до речі, ще ніхто не відміняв. І в Кабміні поготів…

Виявляється не все так просто, навіть коли мова йде про банального заступника з гуманітарних питань, скажімо, десь у Овруцькому районі. Процедури погодження пройти обов’язково, але не стільки в області, як на Грушевського. Напевно, їм там з владних вікон краще видно, хто розбирається в Овручі з «гуманітаркою», а хто ні. Та найбільш обурює навіть не це. Відверто дивує і навіть дратує те, що до всіх знівельованих понять у цій країні додалася ще й кадрова політика. Уявіть собі на хвилину, що рішення про те, хто розподілятиме ваші сімейні фінанси, буде приймати, ну наприклад, виконком міської ради, а не сімейна рада…

У принципі погодження питання з призначенням, вчитайтеся, заступників районних голів адміністрацій безглузде у своїй основі. Якщо Кабінет Міністрів погоджує кандидатуру губернатора, то якого дідька потім не погоджуватися з рішеннями, які приймає погоджена ними ж особа. Уся справа в окрасі. Сердешні настільки знахабніли, що не «брєзгуют» навіть маленькими кріселечками, навіть у селі Великі М’ячики. Через це Народицький район не має до цього часу державного службовця, який за питання захисту від Чорнобильської катастрофи, бідолашний через всі поневіряння з колишнім очільником Овруцький район не дочекався погодження ані на заступника з гуманітарних питань, ані на заступника з питань економіки та промисловості. Скажіть, а чого ми тоді боремося з корупцією?

Радомишль не отримав до цього часу погодження від її Величності Кабміну на заступника з питань АПК, благо хоч територія в основному у лісах, а не у полях. У Ружині з лютого чекають «соблоговолєній» на чиновника з гуманітарних питань….

Список можна продовжувати. Питання: якщо фахівцям не знаходиться місце у керівництві тільки з однієї причини – політичної – то чого ми так розбазікалися про демократію? Живемо і жити будемо у совку, де партія і наш «рулєвой», і …..
Автор статті: О. Луніна


RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 19:08
28 лютого: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Сьогодні 17:35
Депортованим із Швеції грузинам, які влаштували дебош в ...
Сьогодні 17:23
4 нелегалів біля кордону з Польщею виявили з допомогою ...
Сьогодні 13:05
В Одесі громадянин України намагався купити за 1 тис. д ...
Сьогодні 12:33
Донецкая область: в результате пожара погиб человек
Вчора 23:42
Мінекоенерго: Всеукраїнська акція «Відновлюємо ліси раз ...
Вчора 23:39
Віктор Ляшко: Система охорони здоров’я України готова з ...
Вчора 23:36
Укравтодор презентував інтерактивну мапу
Вчора 23:33
Програма "Доступні кредити 5-7-9%" з 1 березня передб ...
Вчора 23:28
Майже 2 тис. атестатів вже видано енергоаудиторам для с ...
Сьогодні 10:06
У Житомирі визначено запобіжний захід у виді грошової з ...
Вчора 18:31
СБУ виявила незаконний видобуток 500 тисяч кубічних мет ...
Вчора 10:42
В межах міста Житомир вирізають дерева. ФОТО
26 лютого 15:30
Житомирська міськрада незаконно надала благодійному фон ...
26 лютого 14:30
Схема продажу елітних автомобілів, викрадених в ЄС: На ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення