DataLife Engine > Влада > Податкова міліція ГУ ДФС у Житомирській області: підсумки роботи за 10 місяців 2017 року

Податкова міліція ГУ ДФС у Житомирській області: підсумки роботи за 10 місяців 2017 року


01.12. Разместил: yuriy
З метою безумовного виконання вказівок та завдань поставлених керівництвом Державної фіскальної служби України, оперативним управлінням Головного управління ДФС у Житомирській області та слідчим управлінням фінансових розслідувань з початку 2017 року вжито ряд організаційно-практичних заходів щодо протидії злочинності у сфері оподаткування, забезпечення надходження коштів до бюджету за рахунок боротьби з тіньовою економікою. Про це повідомив під час прес-конференції, що відбулась у Головному управлінні ДФС в області, перший заступник начальника Головного управління ДФС у Житомирській області Іван Гілета.

Він зазначив, що протягом 10 місяців поточного року економічний ефект від діяльності оперативних підрозділів податкової міліції області склав 138 млн. 946 тис. грн..

З початку 2017 до ЄРДР внесено відомості про 31 кримінальне правопорушення у сфері оподаткування, з яких 18 тяжких та особливо тяжких.

За ухилення від сплати податків зареєстровано 13 кримінальних правопорушень, з яких 11 за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

До суду з обвинувальним актом направлено 14 кримінальних проваджень. Оголошено підозри 22 особам.

Відносно службових осіб СГД, які здійснюють оборудки з ПДВ, розпочато 11 кримінальних проваджень, з яких 9 за ч.3 ст.212 КК України за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Пріоритетними напрямами роботи податкової міліції з детінізації економіки й надалі залишатимуться відпрацювання підприємств реального сектору економіки, які користуються послугами «конвертаційних центрів»; виявлення кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним формуванням податкового кредиту з ПДВ та незаконним відшкодуванням податку на додану вартість; протидія незаконному обігу підакцизних товарів, а також виявлення кримінальних правопорушень у митній сфері.

Вернуться назад