DataLife Engine > Влада > Наталія Чиж привітала курсантів Житомирського військового інституту з Днем Збройних Сил України

Наталія Чиж привітала курсантів Житомирського військового інституту з Днем Збройних Сил України


06.12. Разместил: yuriy
У День Збройних Сил України, секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж привітала курсантів Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова.

«Сьогодні Житомирський військовий інститут - це сучасний вищий військовий навчальний заклад, який готує висококваліфікованих фахівців для Збройних Сил України та інших міністерств і відомств країни. Щиро вітаю вас, мужніх, безстрашних воїнів зі святом!», - зазначила Наталія Чиж.

Секретар міської ради подякувала викладацькому складу інституту за самовіддану службу Батьківщині, плідну працю, військово-патріотичне виховання молоді та збереження традицій навчального закладу. Кращі курсанти отримали грамоти та подяки від Міністерсва оборони, Житомирської облдержадміністрації, Житомирської міської ради.

Наталія Чиж побажала всьому особовому складу інституту, його ветеранам міцного здоров'я, миру і злагоди. Після урочистих заходів гості інституту оглянули новостворений музей АТО, де представлені предмети та фото доставлені з зони бойових дій: військове спорядження, обереги, документи, особисті речі учасників подій, залишків зброї, військової техніки тощо.

Також в музеї розміщено фотопортрети військовослеужбовців Героів України та всіх полеглих житомирян на Сході нашої держави.
Наталія Чиж привітала курсантів Житомирського військового інституту з Днем Збройних Сил України

Вернуться назад