DataLife Engine > Влада > Понад 1200 вакансій пропонує служба зайнятості житомирянам

Понад 1200 вакансій пропонує служба зайнятості житомирянам


02.09. Разместил: yuriy
Фахівці Житомирського міського центру зайнятості знайомили перехожих в центрі міста Житомир з понад 1200 актуальними вакансіями. Відвідувачів насамперед цікавили питання щодо потреби підприємств у кваліфікованих кадрах, можливості перенавчання та підвищення кваліфікації за сприянням Державної служби зайнятості України, участі у тимчасових роботах, складання резюме та створення «Банку резюме», а також питання, що стосуються законодавства про зайнятість населення.

В найкоротший спосіб фахівці Житомирського міського центру зайнятості намагаються поширити інформацію про актуальні вакансії серед населення, працюючи під девізом: «Робота шукає Вас!». Вони проводять індивідуальні співбесіди з громадянами, поширюють листівки про потребу у кваліфікованих робітниках і спеціалістах, ознайомлюють із графіком навчання за направленням служби зайнятості, популяризують послугу «електронна черга» та ін..

Такі акції відбуваються в центрі міста Житомир по вулиці Київській, 9 щочетверга з 8-30 до 12-00 на постійній основі. Запрошуємо всіх охочих відвідати мобільний центр зайнятості «Вас шукає робота!».

Вернуться назад