DataLife Engine > Влада > Ювенальні прокурори Житомирщини взяли участь у заходах, приурочених Всеукраїнському тижню права

Ювенальні прокурори Житомирщини взяли участь у заходах, приурочених Всеукраїнському тижню права


13.12. Разместил: yuriy
Прокуратурою Житомирської області постійно здійснюються заходи, проводяться зустрічі із студентами навчальних закладів, спрямовані на формування у молоді правосвідомості.

Днями начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури області Оксана Кайданович побувала у Житомирському торговельно-економічному коледжі та взяла участь у просвітницькому заході, який проходив у рамках Всеукраїнського тижня права, присвяченому 70-річчю прийняття Загальної декларації прав людини.
Варто зауважити, що зустріч, у якій взяли участь представники правоохоронних та правозахисних структур, студенти-правознавці, була інформаційно насиченою та змістовною.

Практикуючі правозахисники регіону провели майстер-клас "Моя професія захищати права", а студенти, у свою чергу, охоче поділилися здобутими знаннями щодо суті та змісту основоположного документу з прав людини. Зокрема, розповіли про видатні постаті всесвітньовідомих борців за права людини, декламували вірші. 
Виступаючи перед студентською аудиторією, начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури області Оксана Кайданович розповіла про особливості своєї професії, якій сама вже присвятила 16 років, з них 6 – питанням захисту прав дітей.

Керівник відділу обласного відомства зорієнтувала майбутніх правників щодо основних функцій органів прокуратури, напрямів діяльності.

Зокрема, вона детально зупинилася на актуальних питаннях роботи ювенальних прокурорів щодо додержання конституційних прав дітей, які потрапили у конфлікт із законом. «Надзвичайно важливо, як у вирішенні зазначених питань, так і в цілому щодо забезпечення додержання прав і свобод людини і громадянина, є консолідація зусиль та взаємодія усіх правоохоронних органів і правозахисних організацій», - зауважила Оксана Кайданович.

Під час спілкування студенти продемонстрували жвавий інтерес до прокурорського фаху, поставивши численні запитання щодо вимог до кандидатів на посади та специфіку проведення конкурсного відбору, на які охоче відповіла керівник відділу прокуратури області.

Вернуться назад