DataLife Engine > Влада > В облдержадміністрації обговорили питання монетизації субсидій

В облдержадміністрації обговорили питання монетизації субсидій


11.02. Разместил: yuriy
Заступник голови ОДА Ярослав Лагута провів робочу нараду, на якій було обговорено питання запровадження механізму виплати субсидій у готівковій формі.

Нарада відбулася за участі директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА Юрія Прокопця, начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Івана Заїнчковського, заступника начальника обласного управління АТ «Ощадбанк» Миколи Шульги та директора Житомирської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олександра Нечипорука.

«З 1 січня для громадян, які вперше звертаються з питань надання субсидій, діє механізм монетизації, який передбачає розрахунки за спожиті житлово-комунальні послуги через відділення АТ «Ощадбанку». В процесі монетизації будуть задіяні органи соціального захисту населення, Пенсійний фонд, банк та «Укрпошта»,- розповів Юрій Прокопець.

Ярослав Лагута наголосив:

«Тепер з березня будуть працювати два паралельних механізми монетизації субсидій. Дуже важливо надати громадянам покрокову інструкцію, як буде працювати нова система субсидій у «грошовій формі». Сподіваємося вже незабаром отримати такі необхідні рекомендації від Міністерства соціальної політики».

Відбулася робоча нарада сьогодні, 11 лютого. Нагадаємо, що з початку року понад 22 тисячі жителів Житомирщини отримали «Доступні ліки».
В облдержадміністрації обговорили питання монетизації субсидій

Довідково. З 1 січня 2019 року участь у монетизації субсидій беруть громадяни, які вперше звернуться за допомогою. З 1 травня монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію чи пільгу вже багато років, в тому числі користується допомогою в літній період. Повномасштабна монетизація запрацює з 1 жовтня цього року.

Для отримання грошового переказу у березні необхідно буде звернутися до найближчого відділення АТ «Ощадбанку» з паспортом та ідентифікаційним кодом. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії відкриють персональний банківський рахунок, на який перераховуватимуть суму субсидії у квітні та травні.

Увага! Громадянам, яким призначено субсидію з початку опалювального періоду, в зв'язку із запровадженням виплати субсидій готівкою, додатково звертатися до управління соціального захисту населення до закінчення опалювального сезону, 1 травня, не потрібно.

Вернуться назад