DataLife Engine > Влада > У Житомирі молода мама та її 4-річний син отримали житло за рахунок пільгового молодіжного кредиту

У Житомирі молода мама та її 4-річний син отримали житло за рахунок пільгового молодіжного кредиту


07.08. Разместил: yuriy
У Житомирі молода мама та її 4-річний син отримали житло за рахунок пільгового молодіжного кредиту

Сьогодні, 7 серпня, під час засідання виконавчого комітету міської ради міський голова Сергій Сухомлин вручив договір Франівській Юлії Вікторівні на пільговий молодіжний кредит на 1-но кімнатну квартиру в новобудові житлового комплексу за адресою: м. Житомир, вул. Є. Рихліка, 11. Пільговий молодіжний кредит було надано відповідно до Міської програми забезпечення молодих сімей та одиноких молодих громадян в м. Житомирі на 2018-2022 роки за рахунок коштів міського бюджету.

Власником нової 1-кімнатної квартири стане молода сім’я у складі 2-х осіб - молода мама Франівська Юлія Вікторівна та її чотирирічний син Владислав. Молода мама перебуває на квартирному обліку у міськвиконкомі з 2011 року в списку позачергового одержання житла. Сім’я отримала пільговий довготерміновий кредит згідно черги (рейтингу кандидатів) в Житомирському регіональному управлінні Держмолодьжитла.

Нагадаємо, у Житомирі відповідно до Міської програми забезпечення молодих сімей та одиноких молодих громадян в м. Житомирі на 2018-2022 роки пільговий молодіжний кредит отримали вже в цьому році: молоді сім’ї - Коваленко; Корчевни; Гарбар.

Вернуться назад