DataLife Engine > Влада > Третій рік поспіль у Житомирі волонтери Корпусу Миру США реалізовують соціально-гуманітарні проекти

Третій рік поспіль у Житомирі волонтери Корпусу Миру США реалізовують соціально-гуманітарні проекти


28.08. Разместил: yuriy
Сьогодні, 28 серпня, міський голова Сергій Сухомлин зустрівся із волонтерами Корпусу Миру США, які вже третій рік поспіль відвідують Житомир, де реалізовують важливі соціально-гуманітарні проекти - «Розвиток громад» та «Викладання англійської мови як іноземної».
Третій рік поспіль у Житомирі волонтери Корпусу Миру США реалізовують соціально-гуманітарні проекти

«Співпраця з Корпусом Миру є дуже важливою і для дорослих, і для дітей у нашому місті. Адже волонтери не лише дають можливість житомирянам, їх дітям удосконалювати англійську мову. Ви допомагаєте змінювати уяву про світ, зміцнюєте відносини між різними народами. Дякую за співпрацю, за підтримку. Бажаю вам позитивних вражень у Житомирі!» - зазначив міський голова Сергій Сухомлин, вітаючи волонтерів Корпусу Миру.

На зустріч із міським головою також завітали Емі Макголдрік, заступник директора з фінансових питань Корпусу Миру США в Україні та Пілар Робледо, директор із програмування і тренінгу Корпусу Миру США в Україні.

Емі Макголдрік подякувала міському голові за гостинність та відзначила, що протягом 3-х років майже 320 волонтерів відвідали Житомир, де отримали надзвичайні враження, досвід та знання. Під час зустрічі міського голови із представниками Корпусу Миру в США були обговорені питання щодо подальшої співпраці та реалізації майбутніх проектів.

Зустріч із волонтерами Корпусу Миру в США відбулася за сприяння Житомирського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.

Довідково: з серпня 2019 року в місті почали працювати волонтери Корпусу Миру:

із 16 серпня розпочато проект «Розвиток громад», до реалізації якого долучилися 20 волонтерів Корпусу Миру США та 8 структур від м. Житомира, зокрема департаменти та управління міської ради, державні установи, громадські організації;
з 23 серпня розпочався освітній проект «Викладання англійської мови як іноземної», в якому беруть участь 23 волонтери Корпусу Миру та Департамент освіти міської ради разом із навчальними закладами №28, №36 та Ліцей №25.
Проекти працюватимуть до 13 жовтня 2019 року.

Вернуться назад