DataLife Engine > Влада > Відбулась нарада щодо можливості поселення внутрішньо переміщених осіб

Відбулась нарада щодо можливості поселення внутрішньо переміщених осіб


25.11. Разместил: yuriy
Відбулась нарада щодо можливості поселення внутрішньо переміщених осіб

Під головуванням заступника голови обласної ради Максима Вілівчука відбулась нарада щодо розгляду можливості поселення внутрішньо переміщених осіб у готель «Україна» або готель «Спортивний».

Участь у нараді взяли директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Прокопець, керівники готелів «Україна» і «Спортивний» та начальники управлінь обласної ради.

В ході обговорення було зазначено, що на даний час номери у готелях не обладнано окремими засобами обліку спожитих електричної та теплової енергії, природного газу для задоволення власних побутових потреб внутрішньо переміщених осіб, що передбачено Законом України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», що унеможливлює відшкодування відповідних обґрунтованих витрат балансоутримувачам, та відсутністю у вказаних готелях приміщень для приготування їжі.

Тому, було внесено пропозицію довивчити дане питання щодо можливості надання приміщення для проживання внутрішньо переміщених осіб, про що інформувати Житомирську міську раду.

Вернуться назад