DataLife Engine > Влада > Пластуни пропонують вдосконалити національно-патріотичне виховання дітей та молоді

Пластуни пропонують вдосконалити національно-патріотичне виховання дітей та молоді


27.12. Разместил: yuriy
Інструктори з військово-патріотичного виховання, а також лідери громадських організацій, що займаються патріотичним вихованням молоді, можуть почерпнути досвід молодіжних організацій у цій сфері. 27 грудня в пресцентрі Житомирської міської ради презентували «Посібник організатору та інструктору військово-патріотичного виховання молоді».
Пластуни пропонують вдосконалити національно-патріотичне виховання дітей та молоді

Презентував посібник старший пластун Максим Швець. Як представник Референтури Військового пластування, він розповів про напрацювання у сфері реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Йшлося про розвиток окремих спеціалізацій пластування та про проєкт пропозицій щодо вдосконалення предмету "Захист Вітчизни" у шкільних закладах і для вихованців громадських організацій.

У посібнику викладені основи теорії та практики військово-патріотичного виховання за досвідом громадських організацій Пласт, Національний Альянс, ВОВПО та Тренінгового центру СРУБ, а також методичні засади та форми роботи ВПВ.

Автори переконані: даний посібник є помічником у вибудові системи військово-патріотичного виховання, стандартів відповідних навчальних та освітніх програм. Книга буде цінною для інструкторів, які ведуть військово-спортивну секцію та для лідерів громадських організацій, що займаються національно-патріотичним вихованням молоді.

Довідково. З 2014 року і до нині дорослі члени НСОУ "Пласт" відстоюють суверенітет та територіальну цілісність України в різних видах, родах військ, в зоні проведення АТО/ООС. Шестеро з них віддали своє життя у цій боротьбі.

Вернуться назад