DataLife Engine > Влада > У Житомирі кандидати на службу в поліції пройшли заключний етап відбору

У Житомирі кандидати на службу в поліції пройшли заключний етап відбору


10.01. Разместил: yuriy
10 січня в ГУ Національної поліції області відбулось чергове засідання поліцейської комісії, під час якого співбесіду пройшли 67 кандидатів на службу на посадах дільничних офіцерів та інспекторів секторів реагування патрульної поліції.
У Житомирі кандидати на службу в поліції пройшли заключний етап відбору

Відбір на службу у відділах та відділеннях поліції Житомирщини було розпочато у листопаді минулого року. Тоді електронні анкети заповнили понад 250 жителів області, які бажали стати поліцейськими.

Згодом кандидати пройшли кілька етапів відбору, серед яких тестування загальних здібностей, проходження військово-лікарської комісії, фізичні випробовування та психологічні тести. За результатами кожного з етапів конкурсу було сформовано рейтинг кандидатів та проведено відбір.

10 січня 52 кандидати на посади дільничних офіцерів та 15 майбутніх інспекторів секторів реагування патрульної поліції пройшли заключний етап відбору – співбесіду з поліцейською комісією.

Відтак найкращі за рейтингом будуть запрошені на службу до поліції та вже на початку лютого розпочнуть навчання у Житомирському центрі підготовки поліцейських.

Бажаємо успіхів майбутнім колегам!

Нагадаємо, у серпні 2019 року було внесено зміни до складу поліцейської комісії ГУНП в Житомирській області.

Вернуться назад