DataLife Engine > Влада > 5 родинам переселенців Оксана Коляда у Житомирі вручила ключі від квартир

5 родинам переселенців Оксана Коляда у Житомирі вручила ключі від квартир


20.01. Разместил: yuriy
Під час робочої поїздки до Житомирщини Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда в обласному центрі вручила ключі та ордери на проживання для внутрішньо переміщених осіб.
5 родинам переселенців Оксана Коляда у Житомирі вручила ключі від квартир

Сьогодні, 20 січня, Оксана Коляда вручила ключі та ордери на проживання в квартирах фонду тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб, що знаходяться в комунальній власності Житомирської міської ради, п’яти родинам переселенців.

«Одна із стратегічних цілей в діяльності Уряду – інтеграція до громади внутрішньо переміщених осіб, які були змушені покинути свої домівки. Це й питання соціального захисту, постійного житла, працевлаштування, освіти, перекваліфікації. У цих напрямках і працює Міністерство у справах ветеранів. Житомирська область та місто Житомир – це яскравий приклад підтримки внутрішньо переміщених осіб», – наголосила Оксана Коляда.

Участь у врученні ключів та ордерів на проживання взяли перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин та Народний депутат України від Житомирської області Сергій Кузьміних.

Вернуться назад