DataLife Engine > Влада > На Житомирщині відкрито новий конкурсний відбір на посади поліцейських

На Житомирщині відкрито новий конкурсний відбір на посади поліцейських


26.05. Разместил: yuriy
З 25 травня 2020 року розпочався прийом документів для бажаючих стати поліцейським роти конвойної служби ГУНП або помічником чергового сектору реагування патрульної поліції у Коростишівському відділі.

На першому етапі відбору усі бажаючі можуть заповнити онлайн-анкету та подати відповідні документи. Він триватиме до 18 червня 2020 року.

Ознайомитись з вимогами до кандидатів на посади поліцейських і загальними обмеженнями щодо служби, етапами відбору, стислим змістом службових обов’язків, умовами грошового забезпечення можна на офіційному вебсайті системи відбору кадрів Національної поліції України.

Після закінчення прийому документів на кандидатів чекають наступні етапи відбору: тестування щодо загальних здібностей, проходження військово-лікарської комісії, фізичні випробовування, психологічні тести та співбесіда з поліцейською комісією.

За результатами кожного з етапів конкурсу буде сформовано рейтинг кандидатів. Найкращі за цим рейтингом будуть запрошені на службу до поліції та проходитимуть первинну підготовку працівників поліції. Майбутні поліцейські розпочнуть навчання орієнтовно у серпні 2020 року.

Для кандидатів працює служба підтримки. У разі виникнення питань при заповненні онлайн-анкети та для отримання додаткової інформації щодо конкурсу можна звертатися за телефонами: (050) 440-82-36, (067) 412-62-28, (0412) 40-71-27 та 40-73-41, або направити листа на електронну скриньку konkurs-police.zt@ukr.net

Вернуться назад