DataLife Engine > Влада > За підтримки служби зайнятості учасник бойових дій з Житомира надаватиме послуги з перевезення вантажів

За підтримки служби зайнятості учасник бойових дій з Житомира надаватиме послуги з перевезення вантажів


07.06. Разместил: yuriy
За підтримки служби зайнятості учасник бойових дій з Житомира надаватиме послуги з перевезення вантажів

У Житомирському міському центрі зайнятості відбулося засідання комісії з питання доцільності виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності учаснику бойових дій, а зараз безробітному – Ігорю Пивоварченку.

Ідея про зайняття підприємництвом у сфері вантажних перевезень у Ігоря виникла ще під час проходження військової служби. Звернувшись до міського центру зайнятості з метою пошуку роботи, його одразу ж зацікавила соціальна послуга у сприянні незайнятим громадянам започаткування власної справи.

Фахівці центру зайнятості спрямували безробітного на вебінар з основ підприємницької діяльності, надали можливість зорієнтуватися в питаннях правового регулювання підприємництва, менеджменту, маркетингу, оподаткування малого підприємництва в Україні і розробити бізнес-план під час дистанційного навчання у Рівненському ЦПТО ДСЗ.

Серйозність намірів безробітного у побудові власного бізнесу, продемонстрованих під час захисту бізнес-плану, а також професійний досвід і бажання удосконалювати свої уміння й навички – переконало членів комісії підтримати його підприємницьку перспективу.

Вернуться назад