DataLife Engine > Влада > Центр масової вакцинації від COVID-19 працюватиме у ЗОШ №6 м.Житомира протягом усього літа

Центр масової вакцинації від COVID-19 працюватиме у ЗОШ №6 м.Житомира протягом усього літа


17.06. Разместил: yuriy
Центр масової вакцинації проти COVID-19, створений на базі житомирської ЗОШ №6 імені В.Г.Короленка, продовжуватиме роботу, як мінімум, до 01 вересня.

Про це в ефірі “UA: Українське радіо “Житомирська хвиля” повідомив начальник відділу департаменту охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації Сергій Березовський.
Центр масової вакцинації від COVID-19 працюватиме у ЗОШ №6 м.Житомира протягом усього літа

“У шостій школі Центр вакцинації працюватиме максимум до 1 вересня, бо коли почнеться навчальний рік, то зрозуміло, що таке сусідство не буде допустимим. Є варіанти відкриття центру вакцинації в інших місцях. Але взагалі, згідно Національного плану вакцинації, до кінця року (2021 року – ред.) більшість дорослого населення України повинна бути щеплена. Аби досягнути цієї мети досягнути, треба не знижувати, а навпаки, лише нарощувати темпи вакцинації”, – сказав Сергій Березовський.

Він також додав, що наразі керівництво області розглядає можливість відкриття Центрів масової вакцинації й в інших містах Житомирщини.

“Житомирська облдержадміністрація направила листи з пропозиціями відкрити центри у найбільших містах області – таких як Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський. Головам надіслали звернення, щоб вони вивчили це питання і відкрили такі центри для населення своїх громад. Аби за рахунок цього можна було швидко і ефективно вакцинувати людей. Ми сподіваємося, що вони відреагують і знайдуть можливість відкрити подібні центри”, – зауважив Сергій Березовський.

Центр вакцинації у Житомирі працюватиме й цими вихідними, 19 та 20 червня. Графік роботи Центру завтра, 18 червня, має затвердити виконком Житомирської міської ради.

На вакцинацію в центрі у телефонному режимі запрошують тих, хто записався на щеплення у додатку «Дія» та через колцентр Міністерства охорони здоров’я України. Також усі бажаючі можуть записатися на вакцинацію, зателефонувавши до колцентру Житомирської міської ради, який дії на базі Центру ПМСД, за номером телефону 0 800 35 04 36.

Зверніть увагу! Тим, хто приходитиме вакцинуватися, потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код.

Вернуться назад