DataLife Engine > Влада > В ДПС відбувся тренінг з питань запобігання та виявлення корупції

В ДПС відбувся тренінг з питань запобігання та виявлення корупції


30.06. Разместил: yuriy
В ДПС відбувся тренінг з питань запобігання та виявлення корупції

29.06.2021 року, працівниками відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Житомирській області (далі - ГУ ДПС) в приміщенні ГУ ДПС за адресою: м. Житомир, вул. Юрка Тютюнника, 7, проведено тренінг з керівниками структурних підрозділів ГУ ДПС та начальниками державних податкових інспекцій області.

Основним питанням було дотримання керівниками структурних підрозділів та працівниками вимог щодо негайного інформування безпосереднього керівника та відділ з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС в разі настання надзвичайних подій, зазначених в п.2.5 Порядку організації роботи, спрямованої на запобігання та виявлення корупції в органах Державної податкової служби України.

Крім того, нагадали вимоги, встановлені кримінально-процесуальним кодексом України, в частині порядку проведення слідчих (розшукових) дій та заходів забезпечення кримінального провадження, направлених листом Управління з питань запобігання корупції ДПС від 01.02.2021 №2859/7/99-00-14-03-07.

Також, працівники відділу звернули увагу на обов’язковість розміщення на інформаційних стендах державних податкових інспекцій інформації щодо можливості повідомлення платниками податків про факти порушення антикорупційного законодавства, про вчинення корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних з корупцією безпосередньо працівникам підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Житомирській області та ДПС України.

Окремо зазначили про можливість проходження онлайн-курсів з питань боротьби з корупцією для всіх, хто готовий долучитись до боротьби з корупцією, незалежно від освіти, професії та зайнятості, зареєструватись на який можливо на офіційному порталі НАЗК. Працівниками відділу було рекомендовано пройти вказані курси всіма керівниками державних податкових інспекцій області.

Вернуться назад