DataLife Engine > Влада > Віктор Градівський взяв участь у засіданні комісії Житомирської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку

Віктор Градівський взяв участь у засіданні комісії Житомирської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку


20.07. Разместил: yuriy
У рамках підготовки до 5-ї сесії Житомирської обласної ради VІІІ скликання сьогодні, 20 липня, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку.

Участь у засіданні також взяли заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський, перший заступник голови обласної ради Олег Дзюбенко та керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації.

Віктор Градівський взяв участь у засіданні комісії Житомирської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку


На засіданні було розглянуто 6 основних та ряд додаткових питань.

Серед основних питань, зокрема йшлося про затвердження правил користування маломірними суднами на водних об’єктах області.

Члени комісії обговорили перелік доріг, що потребують ремонту та об’єкти для проведення першочергової термомодернізації.

Заступник директора Державного архіву Житомирської області Наталія Шимченко представила Програму створення страхового фонду документації Житомирської області на 2021-2025 роки.

Також розглянуто звернення депутатів обласної ради до вищих органів влади щодо реформування податкової системи України та недопущення погіршення бізнес-клімату.

Віктор Градівський взяв участь у засіданні комісії Житомирської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку


Крім того, комісія розглянула ряд додаткових питань, серед яких:

про зміни до проєкту реконструкції літературно-меморіального музею Лесі Українки у м.Новограді-Волинському;

про погодження фінансування видатків бюджету на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури;

про погодження переліку заходів та розподілу видатків щодо реалізації обласних галузевих, регіональних, цільових програм на 2021 рік тощо.

Нагадаємо, що Олександр Федько взяв участь у засіданні регламентної комісії Житомирської обласної ради.

Віктор Градівський взяв участь у засіданні комісії Житомирської обласної ради з питань соціально-економічного розвиткуВернуться назад