DataLife Engine > Влада > У прокуратурі Житомирщини обрали делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів

У прокуратурі Житомирщини обрали делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів


26.07. Разместил: yuriy
У понеділок, 26 липня, відбулися збори прокурорів Житомирської обласної прокуратури, на яких обрано делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів, яка має відбутися у серпні цього року у Києві.

У заході взяли участь 45 прокурорів обласної прокуратури. Для забезпечення проведення зборів шляхом відкритого голосування обрано голову та секретаря зборів, а також членів лічильної комісії.
У прокуратурі Житомирщини обрали делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів

Обрання делегатів відбулося таємним голосуванням та визначено простою більшістю голосів. Відтак з поданих чотирьох кандидатів, за результатами підрахунку голосів, апарат Житомирської обласної прокуратури на всеукраїнській конференції прокурорів будуть представляти три делегати.

Також у шести окружних прокуратурах Житомирської області проведено аналогічні збори, на яких обрано по два делегати від кожної прокуратури. Таким чином, на всеукраїнській конференції прокурорів Житомирщину представлятимуть 15 делегатів.

Відповідно до наказу Генерального прокурора, для обговорення на конференцію винесено низку питань, серед яких: призначення членів Ради прокурорів України та членів відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження, прийняття положення про порядок роботи відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження тощо.

Додатково: всеукраїнська конференція прокурорів, відповідно до ст. 67 Закону України “Про прокуратуру”, є найвищим органом прокурорського самоврядування.

До її повноважень належить: заслуховування звіту Ради прокурорів України про виконання завдань органів прокурорського самоврядування, стану фінансування та організаційного забезпечення діяльності прокуратури; призначення членів Вищої ради юстиції, прийняття рішення про припинення їх повноважень відповідно до Конституції і законів України; призначення членів Ради прокурорів України, Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів; затвердження Кодексу професійної етики та поведінки прокурорів та положення про Раду прокурорів України; прийняття положення про порядок роботи Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів; звертання до органів державної влади та їх посадових осіб із пропозиціями щодо вирішення питань діяльності прокуратури, розгляд інших питань прокурорського самоврядування та здійснення інших повноважень відповідно до закону.

Вернуться назад