DataLife Engine > Влада > Олександр Федько: Завдання держави — розвивати спорт та залучати громадян до здорового способу життя

Олександр Федько: Завдання держави — розвивати спорт та залучати громадян до здорового способу життя


03.08. Разместил: yuriy
02 серпня, заступник голови обласної державної адміністрації з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько долучився до відкриття другого на Житомирщині реалізованого об’єкту спортивної інфраструктури в рамках соціального проєкту «Активні парки — локації здорової України». Також у заході взяли участь представники Бердичівської міської ради, районної державної адміністрації, структурних підрозділів облдержадміністрації та громадськість.
Олександр Федько: Завдання держави — розвивати спорт та залучати громадян до здорового способу життя

Як зазначив Олександр Федько, даний проєкт передбачає впровадження нових форм залучення різних верств населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку жителів громад.

«Наше завдання залучати до активного та здорового способу життя якомога більше громадян усіх вікових категорій, аби розвивати здорове суспільство в цілому» — зазначив заступник голови Житомирської облдержадміністрації.

Також він нагадав, що в рамках реалізації проєкту на Житомирщині визначено адреси 48 локацій, які планується реалізувати.

Під час урочистого відкриття до уваги присутніх було представлено мистецьке вітання від учасників Народної аматорської циркової студії «Диваки» міського Палацу культури ім. Олексія Шабельника.

Також на відкритті реалізованого об’єкту спортивної інфраструктури в рамках соціального проєкту «Активні парки — локації здорової України» Бердичівським міським центром ФЗН «Спорт для всіх» було проведено змагання з підтягування на перекладені серед усіх бажаючих учасників заходу.

Вернуться назад