DataLife Engine > Влада > Юрій Оханський провів онлайн-нараду щодо вакцинації працівників закладів освіти Житомирської області

Юрій Оханський провів онлайн-нараду щодо вакцинації працівників закладів освіти Житомирської області


04.08. Разместил: yuriy
Сьогодні, 04 серпня, заступник голови Житомирської облдержадміністрації Юрій Оханський провів онлайн-нараду з освітянами щодо стану вакцинації працівників закладів освіти Житомирської області.

Зокрема, заступник голови ОДА наголосив на низьких показниках вакцинації в окремих районах області та закликав освітян імунізуватися для зменшення ризиків розповсюдження коронавірусної інфекції з початком нового навчального року.

Юрій Оханський провів онлайн-нараду щодо вакцинації працівників закладів освіти Житомирської області

«Закликаю всіх освітян зробити свідомий вибір та імунізуватися, аби не наражати учнів на небезпеку інфікування коронавірусною інфекцію, аби навчальний процес цьогоріч розпочався у всіх навчальних закладах Житомирської області», — наголосив Юрій Оханський.

Крім того, він зазначив, що відповідно до внесених Урядом змін у карантинні заходи на території України при переході із зеленої зони епідемічної небезпеки до будь-якої іншої, освітній процес у звичному режимі зможуть забезпечити лише ті заклади, які мають більше 80% вакцинованого персоналу.

Нагадаємо, що Юрій Оханський провів координаційну нараду з головами територіальних громад та керівниками місцевих органів управління щодо стану вакцинації працівників закладів освіти Житомирської області.

Також перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко закликала освітян Житомирщини вакцинуватися проти коронавірусу.

Довідково. Постанова Кабінету Міністрів України від 28 липня 2021 року № 787 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236».

Вернуться назад