DataLife Engine > Влада > На Житомирщині триває робота над укладанням договорів на постачання природного газу до комунальних установ області

На Житомирщині триває робота над укладанням договорів на постачання природного газу до комунальних установ області


24.10. Разместил: yuriy
На Житомирщині триває робота над укладанням договорів на постачання природного газу до комунальних установ області

У Житомирській облдержадміністрації триває робота комісії з вивчення проблемних питань щодо укладання договорів про постачання газу для комунальних установ під головуванням першої заступниці голови Житомирської ОДА Наталії Остапченко.

Участь у роботі комісії беруть заступники голови облдержадміністрації Віктор Градівський та Юрій Денисовець та представники всіх профільних структурних підрозділів Житомирської ОДА.

Наразі члени комісії допомагають комунальним установам громад Житомирської області опрацьовувати пакети документів для укладання договорів з постачання природного газу з ТОВ «Газопостачальна компанія “Нафтогаз трейдинг”».

Уряд прийняв рішення про створення передумов для зняття арештів із рахунків підприємств ТКЕ і дозволяє розпочати процес укладання договорів реструктуризації боргів за спожиті енергоносії.

«У нас є всі необхідні ресурси для того, аби опалювальний сезон 2021/2022 відбувся на території всієї Житомирської області, тому облдержадміністрація спрямує свої ресурси для вирішення проблемних питань у громадах», — наголосила Наталія Остапченко.

Нагадаємо, що 30 вересня між Кабінетом Міністрів в особі Прем’єр-міністра України, Міністра розвитку громад та територій та Міністра енергетики, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування, «Асоціація міст України» та Палатою місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання тепла та гарячої води у опалювальному сезоні 2021/2022.

21 жовтня Наталія Остаченко взяла участь у засіданні Міжвідомчої робочої групи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2021/22 років.

Вернуться назад