DataLife Engine > Влада > У Житомирі провели навчання з питань здійснення публічних закупівель

У Житомирі провели навчання з питань здійснення публічних закупівель


17.01. Разместил: yuriy
Два дні поспіль, 13-14 січня 2022 року, за фінансової підтримки Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI), для уповноважених осіб за здійснення (організацію та проведення) закупівель товарів, робіт і послуг проводилося онлайн-навчання.

Навчання проводився в рамках реалізації заходів Плану Доброчесності міста, на підставі Меморандуму про взаєморозуміння, укладеного між Житомирською міською радою та Антикорупційною ініціативою Європейського Союзу в Україні (EUACI) (рішення міської ради від 17.06.2021 №195), на виконання рішення міської ради від 03.04.2020 №1823 «Про затвердження Плану доброчесності Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 – 2022 роки».

Основною метою тренінгових занять було:

підвищення обізнаності у сфері публічних закупівель;
інформування щодо оновлення законодавства України у сфері публічних закупівель;
дотримання добросовісної конкуренції і недопущення дискримінації учасників закупівель;
забезпечення прозорості та відкритості процесу закупівель товарів, робіт і послуг;
запобігання корупційним діям і зловживанням.
Окрім цього на семінарі були розкриті питання щодо основних змін законодавства у сфері публічних закупівель, особливості переходу від тендерного комітету до уповноваженої особи, алгоритм проведення спрощених закупівель та інші.

120 уповноважених осіб, які безпосередньо відповідають за проведення закупівель за бюджетні кошти у нашому місті, пройшли навчання, підвищили свої професійні знання та отримали відповідні сертифікати.

Проєкт «Міста Доброчесності» реалізується Антикорупційною ініціативою ЄС в України за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Данії.

Вернуться назад