DataLife Engine > Влада > Поліцейські Житомирщини розпочали ще один навчальний рік

Поліцейські Житомирщини розпочали ще один навчальний рік


17.01. Разместил: yuriy
Поліцейські Житомирщини розпочали ще один навчальний рік

17 січня у Головному управлінні Нацполіції Житомирщини та всіх його територіальних підрозділах стартував навчальний рік для поліцейських. Перші заняття були присвячені темам функціонування в органах Нацполіції державної мови, дотримання прав людини, протидії домашньому насильству та нововведенням антикорупційного законодавства.

Про особливості організації службової підготовки у 2022 році поліцейським, присутнім 17 січня на відповідних заняттях, нагадав заступник начальника Управління кадрового забезпечення ГУНП Вадим Сілецький. Він звернув увагу на необхідність попередньої самостійної підготовки до онлайн тестування, що завершуватиме вивчення тематичних розділів функціональної та тактико-спеціальної підготовок.

Заняття ж з фізичної та вогневої підготовки проходитимуть відповідно до розробленого плану безпосередньо у поліцейських підрозділах і також їх фіналом стане складання нормативних заліків.

А 17 січня новий навчальний рік для поліцейських розпочався з роз’яснення окремих положень Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» в частині, що стосується поліцейських. Також правоохоронці прослухали лекції про дотримання прав людини у щоденній діяльності, про окремі аспекти протидії домашньому насильству і новели антикорупційного законодавства.

Вернуться назад