DataLife Engine > Влада > Там немає мерів – там є «назначенці»: Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста

Там немає мерів – там є «назначенці»: Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста


06.04. Разместил: yuriy
Житомир сьогодні є першим містом в Україні, яке вимагає Всесвітньої організації, від всіх мерів міст виключити з глобальної ініціативи Угоди мерів білоруські міста. Про це повідомляє Житомирський міський голова Сергій Сухомлин. За його словами в Білорусі немає міських голів, а є лише «назначенці», яких «бацько» Лукашенко поставив керувати своїми містами.

«Багато років тому назад Житомир приєднався до глобальної ініціативи – Угода мерів. Це про клімат, це про майбутнє наших дітей. Серед підписантів цієї угоди сотні європейських міст з різних країн, і в тому числі міст з Білорусі. Підписантами цієї угоди були білоруські мери, ті мери міст, з яких злітали літаки, чи базувалися російські війська. З яких запускають ракети в тому числі і по Житомиру. Житомиру був одним із перших міст в Україні, які приєдналися до даної ініціативи. І Житомир сьогодні є першим містом в Україні, яке вимагає Всесвітньої організації, від всіх мерів виключити з цієї Угоди білоруські міста, бо там немає мерів. Там є «назначенці», яких «бацько» поставив керувати своїми містами. Ми їх – не чули. Натомість чули їх ракети!», - наголосив Сергій Сухомлин.

Там немає мерів – там є «назначенці»: Житомир вимагає виключити з Всесвітньої організації білоруські міста

Вернуться назад