DataLife Engine > Влада > Віктор Градівський обговорив із представниками ООН підготовку до зими житлового фонду Житомирщини для переселенців

Віктор Градівський обговорив із представниками ООН підготовку до зими житлового фонду Житомирщини для переселенців


05.08. Разместил: yuriy
Віктор Градівський обговорив із представниками ООН підготовку до зими житлового фонду Житомирщини для переселенців

Заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віктор Градівський провів зустріч із представниками Офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні – Махелет Тамене та Сайфуллах Мехрабі. На зустрічі також були присутні заступник директора Департаменту соціального захисту населення ОВА Світлана Бойм, перший заступник Житомирського міського голови Світлана Ольшанська, заступник голови Житомирської РВА Людмила Заворотнюк та представники структурних підрозділів ОВА.

Мета зустрічі – обговорити реалізацію Програми УВКБ ООН з підготовки до зими житлового фонду для внутрішньо переміщених осіб на території Житомирської області.

Йдеться про надання підтримки з легкого та середнього ремонту житла, запропонованого громадами-бенефіціарами або місцевими органами влади.

Віктор Градівський подякував представника УВКБ ООН в Україні за допомогу, яка надається з перших днів війни з росією, та за можливість надалі співпрацювати.

Сайфуллах Мехрабі повідомив, що на Житомирщині проводитиметься підготовка житлового фонду до зими, зокрема шляхом відновлення частково зруйнованих або пошкоджених приватних та багатоповерхових будинків, для внутрішньо переміщених осіб, які вже проживають в області та які найближчим часом планують сюди переїхати.

Наразі громади готують пропозиції по житловому фонду, які надалі розглянуть представники УВКБ ООН в Україні та проведуть технічну оцінку будівель, які потенційно можуть бути відремонтовані під час підготовки до зими для розміщення внутрішньо переміщених осіб.
Віктор Градівський обговорив із представниками ООН підготовку до зими житлового фонду Житомирщини для переселенців

Нагадаємо, що наразі триває евакуація жителів Донеччини, яку координує Віце-прем’єр-міністр Ірина Верещук.

Довідково. Організація Об’єднаних Націй в Україні охоплює 17 структур ООН, які перебувають в Україні, та, на додаток до них, 8 агентств ООН, які не є резидентами.

Представництво Організації Об’єднаних Націй очолює Координаторка системи ООН, яка є призначеним представником Генерального секретаря.

В Україні Координаторка системи ООН призначена також Гуманітарною координаторкою, вона очолює діяльність із гуманітарного реагування на конфлікт на сході України, яке здійснюється спільно Організацією Об’єднаних Націй та міжнародними й вітчизняними неурядовими організаціями.

Вернуться назад