DataLife Engine > Влада > Маємо у найкоротші терміни забезпечити переселенців житлом, — Віталій Бунечко на зустрічі з делегацією італійського представництва Червоного Хреста

Маємо у найкоротші терміни забезпечити переселенців житлом, — Віталій Бунечко на зустрічі з делегацією італійського представництва Червоного Хреста


05.08. Разместил: yuriy
Сьогодні, 05 серпня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та міський голова м. Житомира Сергій Сухомлин зустрілися з делегацією італійського представництва Червоного Хреста, щоб обговорити реалізацію важливого соціального проєкту – встановлення 40 каркасних будинків у Житомирі, які зможуть забезпечити житлом понад 250 переселенців зі Сходу та Півдня.

«Наразі Державою опрацьовується варіант будівництва житла кампусного типу для переселенців, які продовжують прибувати до Житомирської області й через активні бойові дії планують залишитися в нас на довгий термін», — сказав Віталій Бунечко.

Як зазначили представники Червоного Хреста, це житло буде обладнано необхідними меблями та побутовою технікою. Задум передбачає підлаштування житлових модулів під кожну сім’ю. Основною перевагою цих будинків є автономність та мобільність. Вони термомодернізовані, тому в них буде комфортно і влітку, і взимку.

Наразі триває активна робота з боку міської влади щодо проведення усіх комунікаційних мереж до цих будиночків. На завершення цих робіт і підготовки до будівництва потрібно ще два місяці, опісля розпочнеться реалізація проєкту.

«Ми маємо значний досвід у цьому напрямку, адже Італія переживала у своїй історії не одне природне лихо, і забезпечення тимчасовим житлом тоді й зараз було на першому місці», — зазначили представники італійської делегації.

Під час зустрічі також обговорено питання щодо покращення надання допомоги переселенцям на місцевому рівні. Волонтери постійно видають продуктові набори, засоби гігієни, медикаменти, одяг та постільну білизну тощо. Зокрема орієнтуються на людей, які мешкають у віддалених районах та потребують найнеобхідніших ліків.

«Житомирська обласна військова адміністрація та Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця має успішний досвід реалізації спільних проєктів. Від початку повномасштабного вторгнення росії на Українську землю Червоний Хрест надав нашій області майже триста тонн найнеобхіднішої для людей гуманітарної допомоги», — додав Віталій Бунечко.
Маємо у найкоротші терміни забезпечити переселенців житлом, — Віталій Бунечко на зустрічі з делегацією італійського представництва Червоного Хреста

Учасники зустрічі також актуалізували подальші плани стосовно допомоги переселенцям, підтримки наших медичних закладів, які в цей непростий час займаються окрім своєї повсякденної мирної роботи лікуванням поранених цивільних та військових.

Нагадаємо, що Віталій Бунечко обговорив із громадами Житомирщини питання видачі паспортів у ЦНАПах, бо оформлення документів, що посвідчують особу, є надзвичайно важливим в умовах війни, коли до області евакуюються переселенці з інших регіонів України.

Вернуться назад