DataLife Engine > Влада > Повітряний простір Житомирщини захищає понад 100 мобільних вогневих груп, - Віталій Бунечко

Повітряний простір Житомирщини захищає понад 100 мобільних вогневих груп, - Віталій Бунечко


03.01. Разместил: yuriy
Повітряний простір Житомирщини захищає понад 100 мобільних вогневих груп, - Віталій Бунечко


Терор мирного населення України російською федерацією продовжується. Вчора на Житомирщині 2 повітряні тривоги тривали понад 5 годин 30 хвилин. А за минулий 2023 рік на території області повітряну тривогу оголошували 278 разів загальною тривалістю понад 360 годин, а це більше ніж 15 діб. Про це повідомляє голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

«З початку повномасштабного вторгнення російські війська завдали 123 удари ракетно-бомбових ударів та атак дронами-камікадзе по Житомирщині.

Наші сили ППО цілодобово несуть бойове чергування, щоб захистити жителів області від терористичних атак росіян. Саме тому посилення протиповітряної оборони було та залишається одним з наших найголовніших пріоритетів.

У тісній співпраці з військовим командуванням, а також при активній підтримці з боку громад області на території Житомирщини створений спеціальний зенітно-кулеметний підрозділ та додаткові мобільні вогневі групи.

Загалом захист повітряного простору області здійснюють понад 100 мобільних вогневих груп. На їх створення та укомплектування військовою адміністрацією та громадами було спрямовано понад 160 млн грн.

Продовжуємо підтримувати та посилювати Збройні сили України та наближати нашу Перемогу!», - наголошує Віталій Бунечко.

Вернуться назад