DataLife Engine > Влада > Олександр Федько долучився до онлайн-наради з питань блокування антиукраїнського мовлення

Олександр Федько долучився до онлайн-наради з питань блокування антиукраїнського мовлення


03.01. Разместил: yuriy
Сьогодні, 03 січня, під головуванням т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислава Карандєєва відбулася онлайн-нарада щодо питань блокування антиукраїнського мовлення.

Олександр Федько долучився до онлайн-наради з питань блокування антиукраїнського мовлення


Від Житомирської обласної військової адміністрації до наради долучилися заступник начальника ОВА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько та керівники профільних структурних підрозділів ОВА.

Так, учасники наради розглянули питання щодо проведення комплексної інформаційної кампанії щодо підключення до загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі МХ-7.

Зокрема на майданчику офіційного медіацентру ОВА відбувся брифінг щодо покриття Житомирщини ефірним телевізійним сигналом

Також було обговорено питання встановлення висотних споруд в областях для розміщення комплексів обладнання блокування та виділення земельних ділянок для розміщення висотних споруд.

Головною метою таких заходів є збільшення охоплення території держави телевізійним сигналом. Мова йде про понад 90% території України. Наразі працюють 130 передавачів, з них 5 розташовані на Житомирщині, зокрема у містах — Бердичів, Звягель, Олевськ та у двох селах — Андріївка та Дубовий Гай.

За підсумками наради було визначено пріоритети та подальші кроки у вирішенні розглянутих питань. Робота в даному напрямку триває.

Вернуться назад