DataLife Engine > Влада > Пластовий молодіжний центр Житомирської міської ради звітував про свою роботу

Пластовий молодіжний центр Житомирської міської ради звітував про свою роботу


04.01. Разместил: yuriy
Пластовий молодіжний центр Житомирської міської ради звітував про свою роботу


У 2023 році Пластовий молодіжний центр організував 22 заходи з національно-патріотичного виховання. Відбулася передача Вифлеємського вогню миру (58 передач по місту та області), акція "Різдвяна Свічечка", де вихованці підготували вертепи та майстеркласи, благодійний квартирник та бал «Дотик», де збирали кошти для військових.

Таборування — символ відкриття сезону. Цьогоріч було складно проводити табори в Україні через безпекові питання, але пластуни проводили табірні дні у Радомишлі, де навчали дітей основам практичного пластування, та Баранівці, де обмінювались досвідом з іншими пластунами. Також дівчата їздили в Італію та Польщу для обміну досвідом.

Упродовж усього навчального року вихованці мали й щотижневі заняття (близько 15-ти) зі всебічного патріотичного виховання.

Пластуни постійно підтримують наших військових та допомагають їхнім сім’ям.

Скільки пластунів долучилося до молодіжного центру, в. о. директора Павло Кобзар точно сказати не може, адже цифра постійно змінюється .

«Наймолодші — це абсолютно нова категорія пластунів. У цьому році їх було 15, декілька перейшло на новий рівень. Приходять зі своїми батьками, і це відразу можна на два множити. Плюс постійно оновлюються гуртки», — говорить Павло Кобзар.

«Ми намагаємось приєднувати усіх за можливості навіть посеред навчального року, хоча краще починати з початку навчального року, аби проходити всю програму».

Багато виховників, які працювали з дітьми, захищають Україну. Тому всіх охочих стати волонтерами та долучатись до активностей центру, пластуни запрошують.

«Хочу подякувати Пластовому центру за постійну активність, за волонтерські ініціативи, за підтримку наших захисників. За вами спостерігають, на вас рівняються. Чудово, що є така гарна взаємодія між громадською організацією і державною установою. Сподіваюсь, що у 2024 році вона продовжиться, і ми побачимо нові проєкти», - начальниця управляння у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук

Контакти центру:
пров. Скорульського, 5, к. 114
тел. +38 093 085 26 36 – Павло

Вернуться назад