DataLife Engine > Влада > Михайло Федоров закликає всіх бажаючих приєднуватися до платформи «Житомирський дрон»

Михайло Федоров закликає всіх бажаючих приєднуватися до платформи «Житомирський дрон»


05.01. Разместил: yuriy
Відтепер кожен українець може навчитися самостійно збирати FPV-дрони для військових. На цьому наголошує Віце-прем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та закликає бажаючих приєднуватися до платформи «Житомирський дрон»:

Михайло Федоров закликає всіх бажаючих приєднуватися до платформи «Житомирський дрон»


«Для цього потрібно авторизуватися через Дія.Підпис на платформі Житомирський дрон https://dron.zt-rada.gov.ua, яку запустила Житомирська міська рада. Це майданчик, який об’єднує інженерів, постачальників, логістів та донаторів, щоб «пташок» стало ще більше. Авторизація потрібна через Дія.Підпис, щоб тільки українці мали доступ до платформи.

На ній можна пройти онлайн-навчання, вибрати дрон, який хочете зібрати, і передати його на тестування. Якщо тестування успішне, дрон поїде на фронт, а ви зможете переглянути, як «пташка» відпрацювала по російських цілях.
Також можна задонатити на дрони або стати постачальником запчастин, на платформі є необхідний перелік. Тобто інженери зможуть замовляти у вас деталі для своїх дронів.

Що важливо — авторизація потрібна через Дія.Підпис, аби тільки українці могли зайти на портал. Також при реєстрації ви автоматично отримуєте позивний, аби приховати особисті дані.

Це перша платформа в Україні, яка тестує, забезпечує логістику доставки на передову та частково компенсує вартість дрона: якщо ви мешканець Житомирської громади, то можете отримати 6 тисяч гривень компенсації за зібраний дрон.

До проєкту можуть долучатися інші громади та міста — і також частково компенсувати своїм жителям вартість зібраного дрона, для цього на головній сторінці виберіть Стати партнером проєкту.
FPV-дрони уже показали свою ефективність на фронті. «Пташки» допомагають прицільно знищувати ворога та зберігати життя наших військових. Долучайтеся до ініціативи й знищуйте ворога майже своїми руками», - наголошує Михайло Федоров.

Вернуться назад