DataLife Engine > Влада > На Житомирщині стоврено 704 «Пункти незламності»

На Житомирщині стоврено 704 «Пункти незламності»


05.01. Разместил: yuriy
Сьогодні, 05 січня, під головуванням Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Кубракова відбулося засідання Координаційного штабу з питань розгортання та організації роботи пунктів незламності.

На Житомирщині стоврено 704 «Пункти незламності»


Від Житомирської обласної військової адміністрації до засідання долучився заступник начальника ОВА Віктор Градівський. Учасники засідання обговорили ряд важливих питань, зокрема щодо:

ускладнення погодних умови, що очікується на території України;

стану створення в регіонах пунктів незламності, відповідно до доведеного планового показника та виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо їх розгортання;

щодо стану проїзду дорогами державного значення у складних погодних умовах;

Станом на 05 січня поточного року в адміністративних приміщеннях територіальних громад Житомирської області, закладах освіти, охорони здоров’я, пристосованих для роботи в умовах відсутності централізованого електро – та теплопостачання створено 704 «Пункти незламності».

Зокрема на сьогодні проведено роботу щодо наявного матеріально-технічного ресурсу, обладнання та оснащення всіх «пунктів незламності», налагоджено цілодобове чергування, визначено відповідальних працівників із зазначенням їх контактних даних.

Для безперервного функціонування їх облаштовано булер’янами, інтернет-зв’язком, речами першої необхідності, генераторами та сформовано в достатній кількості резерв пального до них.

Також у разі настання «блекауту» органам місцевого самоврядування планується розгорнути 52 додаткових «Пункти незламності», які будуть використані як резервні, що зможуть надавати послуги безперервно протягом 10 діб.

Додатково, заступник начальника ОВА Віктор Градівський провів онлайн-нараду щодо функціонування та організації роботи «пунктів незламності» з начальниками районних військових адміністрацій.

Де наголосив, що у зв’язку із погіршення погодних умов (зниженням температури) необхідно забезпечити роботу усіх таких пунктів в цілодобовому режимі та поінформувати місцеве населення про роботу і доступ до «пунктів незламності» на період погіршення погодних умов.

Вернуться назад